18. 12. 2013

Vyhlášení GA!!!

 Jů, už se těším až vám oznámím, kdo ty krásné ceny dostane! Chacha, ale budete si muset počkat (jop, jsem asi otravná). Napřed vám chceme hroozně moc poděkovat za všechny nádherné komentáře. Opravdu každý byl moc pěkný a zahřál nás u srdíčka, takže nejen vy, ale i my máme dárek! :) Ten nejhezčí. Moc si vás ceníme a neskutečně vám děkujeme za podporu, nikdy na vás nezapomeneme (jsem dramatická!). A teď už byste asi chtěli znát výherce, co? Ještě jedna malá informace. Zúčastnilo se vás 38 a to je docela dost lidí! A teď...

🎀 fave 🎀
http://head-up-baby.blogspot.cz/2013/12/monsters-dont-live-under-bed-honey.html#more


1. cenu vyhrává...Netty!
Z blogu http://skeleton-avenue.blogspot.cz/.
Tvůj komentář nás hrozně potěšil, jen jsme si ho přečetly, věděly jsme, že balíček prostě musíš dostat ty! Úplně nás dojal, děkujeme moc, děláš nám každý den radost! Moc to pro nás znamená!

2. cenu vyhrává...Verů Ďurčová!
Ty jsi nás taky moc potěšila! Jsme moc rády, že se ti líbí naše fotky a celý blog. I tvoje komentáře k jiným článkům jsou moc pěkné :) Rozhodně si cenu zasloužíš! Děkujeme za všechno!

Tak teď už si vážně umím představit, že jsem hrozně otravná, ale znovu děkujeme za všechny komentáře, jsou nádherné, nejradši bysme vás odměnily všechny, ale Santa je jen jeden. Tak vám přejeme i Veselé Vánoce. Teď půjdu napsat výherkyním, snad jim to udělá radost!

P.S. Jak je možný, že v Egyptě napadne sníh a u nás prd?
Kdo nestihl minulý článek ->>  můžete si přečíst tady!
Bett, Tess a Kejt

6 komentářů:

 1. Áá nemůžu tomu věřit, to je ta nejlepší výhra co jsem kdy získala.:) Moc Vám děkuju a těším se!!!:)

  OdpovědětVymazat
 2. Panebože děkuju!! Jsem strašně šťastná!
  Není samozřejmě za co, hlavně pokračujte ve psaní :)
  Ach jo, tohle mě za dnešek nejvíc potěšilo ! :))

  OdpovědětVymazat
 3. Gratulujem. :)
  Budem rada, keď sa zúčastníte mojej giveaway http://fashionhappenss.blogspot.sk/2013/12/1-giveaway-firmoo-okuliare-1-giveaway.html

  OdpovědětVymazat