27. 5. 2014

Fictional to you, but real to me.

Vůně popcornu, trailery, hudba, která dokonale vystihuje děj....Prostě filmy. Všechno co jsem teď sem vypsala, mě udržuje na živu a kdybych bez toho měla žít, tak bych...ehm...nežila vůbec. A tak jsem se rozhodla, že napíšu takový movie tag nebo tak něco, i když jsem tady už něco podobného možná psala, tak snad nevadí.

HAHAHHA :D
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
 Nejoblíbenější film? 
Těch je hrozně moc: HP, HG, Zlodějka knih, Počátek, Minority Report, Stopařův průvodce po galaxii. Samozřejmě si teď nemůžu na nic jinýho vzpomenout, ale je jich ještě hodně. (Třeba cokoli s Johnny Deppem, haha)

*o* | via Facebook

Film, který tě nejvíc překvapil?
Pokud jde o překvapivý děj, tak určitě Klub rváčů. 

Filmaníacos | via Facebook

Film, který tě vždy rozpláče?
Marley a já, Most do země Terabithia, Bídníci,  Zlodějka knih a samozřejmě Hunger Games a Harry Potter. Ale třeba nedokážu plakat u Titanicu.

Sigrid

Film, který tě rozveselí?
Zkus mě rozesmát, St Trinians, Ladíme, a pak takový ty dívčí filmy jako Protivný sprostý holky, Dívčí parta, On je fakt boží apod. 

dying changes everything.

Nejoblíbenější film, který je natočen podle knihy?
Velký Gatsby, Ten, kdo stojí v koutě, Město z kostí, Divergence, HP, HG (jak jinak), Zlodějka knih. No a filmy natočené podle knih Jane Austen. Já normálně romantický filmy moc nemusím, ale tyhle mám ráda.

.

Film s nejlepší hudbou?
Zlodějka knih (jo už zase), Velký Gatsby, Divergence, no jinak řečeno John Williams a Danny Elfman. A určitě filmy od  Miyazakiho.
Yus
Nejoblíběnější animovaný film?
Výše uvedený Miyazaki, pak cokoli od Tima Burtona. Disney a Pixar jsou samozřejmost. (Frozen, Jak vycvičit draka, Rebelka, Příšerky s.r.o.

 Untitled

Nejlepší superhrdina?
Rozhodně Iron man.

 The Avengers.

Nejlepší záporák?
Khan (Star Trek: Do temnoty), když ho hraje Benedict Cumberbatch, tak se není čemu divit. Pak Určitě Loki (Thor, Avengers), na toho nesmím zapomenout a třeba ještě šerif z Nottinghamu (Robin Hood) v podání Alana Rickmana. :) 

 Glass prisons | via Facebook

Nejoblíbenější seriál? 
Jojo už nemám nápady na otázky a já to sem prostě musela dát...
Sherlock, Game of Thrones, Agents of SHIELD, PLL, The secret circle, i když ten už dávno skončil a mám za sebou už dva díly Doctora Who.

This is so me
Zdroj otázek, ale některý jsem vymýšlela sama.
Co vy? Jak byste odpověděli? Na čem jste byli naposledy v kině? Na co se chystáte do kina jít?
Tess

7 komentářů:

 1. pěkný TAG! :) přesně tyhle filmy mě taky rozpláčou, ještě i 500 dní se Summer ( závěrečná scéna )
  a nejvíc Charlieho malá tajemství ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Já se chystám jít na Divergence..Jinak oblíbený seriály mám určitě PLL,TDV,The originals,Sherlock a Secret Circle :))
  http://the-original-world.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Stopařova průvodce po galaxii mám taky ráda:D
  na Titanic jsem koukala dvakrát a ani jednou jsem nebrečela, nevím, nějak mě to vůbec nebralo, ale třeba u Charlieho malých tajemství jsem brečela jako malá, ten film je úžasný:) do kina mám v plánu jít na Hvězdy nám nepřály:)

  OdpovědětVymazat
 4. LOTR,HP,GOT♥♥♥
  Klub rváčů mě teda moc nebavil..:)

  OdpovědětVymazat
 5. Ja milujem film diváci párta a Stoparov pruvodce po galaxii <3
  Titanic a podobne romantické filmy neznasam ake vždy ma dokáže rozplakať film 8 statočných :(
  http://fashionworldbyterez.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 6. tento tag ma veeeľlmi bavil :)

  inak pozývam ťa na giveaway o dva druhy náušnic budem rada ak sa zapojiš pokiaľ nemáš zaujem prepáč, že otravujem :) http://fashion-paradis.blogspot.sk/2014/05/giveaway-earring.html#comment-form

  OdpovědětVymazat
 7. Naprosto luxusní článek! Já mám si bez filmů a seriálů nedokážu představit volný víkend. Těší mě, že i někdo jiný než já viděl Star Trek Do temnoty - Benedict je tam naprosto úžasnej (například "you should have let me sleep" scéna, kterou jsem sice dřív nemusela, ale když sem se na to koukla po několikátý tak už to je jiný kafe.), to samý Chris Pine atd.
  Iron mana mám taky ráda, stejně tak Lokiho, seriál Sherlock, Doctor Who - no jednoduše tímhle článkem jsi ses mi trefila do vkusu!

  Jimmy Stille

  OdpovědětVymazat