25. 5. 2014

We can dance until we die.

Pamatujete jak jsem minule psala, že mě štve to počasí když pořád prší? No tak teď mě zase štve to horko. Nějak se mi ještě nechce oblíkat se letně. Pořád mi připadá, že je tak únor. Tenhle rok děsně rychle utíká. A já jsem pořád z něčím nespokojená. Buď jsme moc unavená nebo zase nemám co dělat. Každý den to stejný. Ráno vstanu a jdu se nudit do školy. Potom jdeme na oběd ( kterej se většinou nedá pozřít) a pak jedu na trénink. A to pořád dokola, dokola a dokola ( až se mi z toho motá hlava). Ale nemyslete si, že si tyhle dny neumím něčím zlepšit. Skoro vždycky se dá najít něco, co vám dokáže zpříjemnit i ten nejmizernější den.Hope for tomorrow
 http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

Vaření
To mě poslední dobou baví asi nejvíc. Začala jsem péct muffinky a dokonce jsem upekla svůj první dort! Dostala ho teta jako dárek k narozeninám. Říkala, že ji chutná tak doufám, že to neříkala jenom proto, abych se neurazila. Ale myslím, že byl dobrej. Dokonce jsem si koupila časopis o vaření! A taky se snažím vařit zdravě. Třeba z celozrnné mouky, z otrub nebo z ovesných vloček. Myslím si že mi to vaření celkem jde (zatím jsem (skoro) nic nezapálila nebo tak něco).
 Taky jsem se pokoušela vyrábět maconky, ale to už jsem vám myslím psala. Třeba se mi někdy povedou a budou vypadat takhle.

Macarons

Jíst zdravě
Když už jsem u toho jídla, rozhodla jsem se, že začnu jíst trochu zdravěji. Hlavně teď v létě to jde skoro samo, protože můžu jíst hodně čerstvé zeleniny a ovoce. A taky třeba nahrazovat nějaký potraviny něčím jiným. Třeba pšeničná mouka, nebo normální mlíko se dá celkem snadno nahradit. A taky bych chtěla trošku přestat jíst maso.
Hrozně ráda mám tyhle placičky. Dávám si je na snídani nebo na svačinu. Jím je s ovocem nebo zeleninou a občas si je namažu třeba marmeládou nebo pomazánkovým máslem. Mňam!
A snažím se ráno snídat. Skoro nikdy nemám ráno hlad, ale vím, že se musím nasnídat, protože hned když odejdu z domu začne mi z hladu kručet v břiše :) Někdy si přivstanu a udělám si třeba lívanečky s ovesnýma vločkama. Sice nevypadají takhle, ale určitě chutnají líp.

pancake perfection
Číst
Když vás štve náš svět není nic lepšího než se ponořit do světa někoho jiného. A přesně to se vám stane, když začnete číst dobrou knížku. Sice nám na čtení poslední dobu moc čas, ale snažím si každý den udělat chvilku a přečíst pár stránek.
Vintage ❤
Sportovat 
Začala jsem hlavně posilovat. Vždycky dělám 30 dámských kliků (snažím se dělat ty normální, ale moc mi to nejde), tak 50 sklapovaček a ještě nějaký další cviky na břicho, stehna a ruce . Pak tak dvě minuty různě poskakuju a potom běhám do schodů. A většinou si k tomu ještě něco přidám. Taky bych chtěla začít chodit běhat,ale nějak se k tomu nemůžu dokopat.
;)
Diy
Už když jsem byla malá tak jsem hrozně ráda něco vyráběla, šila nebo lepila. A ani teď mě to nepřešlo. Poslední věcí co jsem si vyrobila je mašlička do vlasů. Ale špatně jsem si sešila, takže se rozpadla, ale chci si ji dneska spravit. Taky se snažím si trošku vylepšit pokojíček. Ne že by se mi nelíbil to ne, ale chtěla bych ho trošku předělat, aby vypadal víc letně.

Nad postel jsem si lepící páskou přilepila tyhle kytičky. Hrozně se mi to líbí, ale nevím jak to vypadá taky na fotce.

Plánovat 
Už se strašně těším na prázdniny. A abych si to čekání trochu urychlila, začala jsem si je plánovat. Čtu si průvodce, hledám na internetu a všechno si to zapisuju do deníčku.

Bett

5 komentářů:

 1. ta kabelka inspirovaná The Carrie diaries je úžasná! taky musím zkusit :D
  jinak ten úvod na začátku, mám to úplně stejně, ale snažím se si vždycky i nejhorší den něčím zlepšit :)

  OdpovědětVymazat
 2. Haha, tak si vyber co je lepší, hnusné počasí nebo horko:D
  Ten panda je boží a NY ti závidím!!

  OdpovědětVymazat
 3. Ta zeď s kytkami vypadá dost dobře. Plánuješ to tam nechat dýl než na léto? Mylím, že pak už se ta no bude chytat prach...

  OdpovědětVymazat
 4. Taky znám, když se mi prostě nechce nic dělat a na všechno bych se vykašla. Když jsem naštvaná, tak co mi pomáhá je běhání - pěkně se unavím a pak už nic neřeším :). Tak kabelka vypadá pěkně!

  jimmystille.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. na cestování se těšim úplně nejvíc,zase o kousek blíž poznat svět :)

  OdpovědětVymazat