1. 6. 2014

Adventure is calling.

Tenhle víkend jsem si vážně užila. Včera jsem měli mistrovství (ve stepu) a dařilo se nám snad tisíckrát víc, než jsem vůbec čekala. Konečně jsme se po asi 5 letech odlepili z 2. míst a vyhráli. Ani nemůžu ty pocity popsat. Prostě to nejde. Jsem poslední rok v juniorech takže o to víc jsem si přála 1. místo a to se splnilo. Třeba se ty přání, který si přejete když je třeba 11:11 nebo 12:12, vážně plní. Po dlouhé době jsem se rozbrečela radostí ( nepočítám smíchem, protože to brečím pořád ). A dneska jsem byla s mamkou na nákupech a konečně jsem si koupila formu na muffinky. Už je nebudu muset dávat si do 20 košíčků, aby se neroztekly po plechu ( to se mi několikrát stalo). A ještě mi mamka koupila takový zdobítko na muffiny a kraťásky. Taky jsem se měla učit asi na 5 testů, co píšeme tenhle týden, ale prostě se mi nechtělo. Někdy je potřeba hodit věci, které vás nebaví, za hlavu a užívat si toho, co prožíváte právě právě teď, nemyslet na budoucnost.
<3 | via Tumblr
 Jsem po včerejšku hrozně unavená, takže dnešní článek nebude asi nic moc. Ukážu vám pár věcí, který jsem si za poslední měsíc oblíbila.
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
Když se teď snažím jíst zdravěji moc ráda snídám třeba musli. Třeba z mix it. Tohle se jmenuje mix mladého Ensteina (teda nevšimla jsem si, že bych byla chytřejší).

Moji asi nejoblíbenější činností je pečení nebo vaření. Nejvíc mě baví péct muffinky. Taky jsem se po druhé pokusila o macronky. Sice nevypadaly úplně dokonale, ale chutnaly výborně. 

Začala jsem zdobit, ale musela jsem jít psát článek, takže musím rychle psát aby mi neztuhla čokoláda!

Moc si nehty nelakuju, ale tenhle lak jsem si hrozně oblíbila. Sice moc nevydrží, ale je to hrozně hezká barva. Hodí se skvěle na jaro a léto.

Tohle mě zrovna dvakrát nebaví, ale musím si trošku zlepšit angličtinu. O prázdninách budu hodně cestovat, takže se budu muset umět domluvit. A taky v září jdu na novou školu a bojím se, že tam budu za blbou :)

Let's get motivated! | via Tumblr
Konečně začalo to období kdy se dá koupit celkem kvalitní a čerstvý ovoce, takže ho požírám co se dá :)

V Douglasu jsem si koupila legendární Batiste. Když se mi nechtějí umývat vlasy, prostě si ho našplíchám do vlasů a můžu jít.

We 💗 it  =) ~ 
Bez we heart it si nedokážu představit život. Vždycky se tam dokážu inspirovat. Obrázky mě dokážou rozveselit, ale i rozbrečet.

The perfect smoothie 😋
V létě si hrozně ráda dělám takovýhle koktejly nebo smoothie. Do mixeru dám ovoce (může být zmražený nebo čerství), mléko, trošičku cukru a někdy přidám špetku skořice. Mňam.

Untitled
A jako poslední jsem si oblíbila filmy. Já je mám ráda ní normálně, ale poslední dobou koukám na  nějaký film skoro každý večer. A taky jsem byla po hrozně dlouhé době v kině na Divergenci a bylo to boží!! 
Bett

2 komentáře:

  1. tenhle suchý šampon z Douglasu musím zkusit, díky za tip :)

    OdpovědětVymazat
  2. S tou angličtinou doporučuju spíše filmy a seriály v aj než slovník!:D A ty muffiny a cupcaky,aa♥

    OdpovědětVymazat