12. 6. 2014

Be happy. Why? Because you can.

Ne vždycky vám všechno vyjde tak, jak byste chtěli. Mně by třeba nevadilo, kdyby se ten test z ájiny odložil, kdybych se mohla venku alespoň trochu nadechnout nebo kdyby bylo dneska jiný datum. Chtěla jsem vás totiž ohromit naprosto nečekaným a okouzlujícím článkem, co nese název Favourites. Jenže se tak nějak stalo, že není konec měsíce, spíš tak skoro půlka dalšího. Takže tomu budeme říkat What make me happy. Jak originální. Určitě jste to ještě nikde neslyšeli. Tak se pojďme (nebo spíš vy, já už to vím, že jo) podívat, co mi dělá právě teď radost. Teda ne zrovna teď, v tuhle chvíli, to bych se asi štěstím zbláznila. A to nejde, žejo. Ale možná kdyby přede mě někdo položil velký studený frapé, tak bych byla první případ v historii lidstva. Takovej druh šílenství by se mi líbil.

http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
Pomlčíme o faktu, že hned první oblíbená věc je jídlo, ano? Ale léto s sebou přináší hodně výhod. Třeba když vám ráno odpadne hodina a můžete si udělat takovouhle dobrotu. Teda, tohle bylo zrovna o víkendu, ale není to jedno? Burákový máslo chutná vždycky dobře. Taky je super, když se probudíte ráno dřív a uděláte si tvaroh s jahodama. Snad nemusím nic dodávat. A ještě když jsou od táty.

Zasloužím si potlesk, není to jídlo! Řekla bych, že dost dlouho dobu jsem chtěla tenhle všemi opěvovaný šampon zkusit a konečně se mi to povedlo. Voní neuvěřitelně, jako hroznová žvýkačka. Ale v dobrým. A je prostě super super super. Fakt nejsem blogerka typu píšu jenom recenze, takže vám tady nedokážu napsat půl stránky o jedné lahvičce šamponu. Ty tři super vám budou muset stačit.


Minulý víkend jsem hledala jednu starou fotku a jako milovnice retro jsem se zbláznila asi do miliardy fotek. Pár jich skončilo u mě na zdi nad stolem. Prostě, kdo to taky nemiluje, tak asi nepochopí. Ale mně se hrozně líbí ten nádech těch fotografií a mohla bych na ně doslova čučet celý dny (dokazuje to hromádka fotek na mým stole, se kterou nehodlám nic dělat, leda na ně koukat).


Tenhle lak jsem si koupila ve slevě a ta barva je suprová, pro léto jako dělaná. Ale všechno má nějaký háček. V tomhle případě je to výdrž. Vážně, jako čekala bych, že aspoň ten den by to vydržet mělo. Taky si to myslíte? Řekněte to tomu laku, třeba to pomůže.


Omlouvám se za tu fotku, mně se moc nelíbí, jak je to vyfocený, ale zrovna to má půjčený Bett, takže tak. Dobře (chápete to, jak jinak bych měla začít, než dobře??!) kdo četl tuhle knížku, ruce nahoru. A teď upřímně. Není to ta nejúžasněji napsaná a myšlenkama nejnacpanější knížka jakou jste kdy četli? Ano, to teda sakra je. Nemůžu se dočkat za  A, až to uvidím v kině a za B, až si to znovu přečtu. Kdo zná, chápe mě. A jinak nemám to ráda kvůli tomu, že je to slaďák, ale kvůli všem těm myšlenkám.
P.S. ano brečela jsem, jak malá a mé červené oči toho byly důkazem


Maličkosti, maličkosti, maličkosti. Kdo mě zná, chápe. Já mám hrozně ráda takový nepotřebný, ale zároveň tak trochu potřebný hezký věcičky. Ten krém už tady byl, ale to zrcátko je taky hrozně roztomilý. Nevím, co s ním budu dělat, ale vždyť je tak pěkný.


Další věc je tak trochu abstraktní, řekla bych. Blíží se prázdniny a já bych se chtěla víc začít věnovat svým cílům (abych začla, když to slibuju už od ledna). Víc psát, fotit, zajímat se o módu, postupně se krůček ke krůčku dopracovat ke svému snu (snům). A ano, troufla bych si říct, že VOGUE je jeden z mých snů, ale přijde mi, že to říká každá druhá blogerka a ten sen tak nějak ztratí na významu.


Poslední dobou jsem hrozně ujetá na smoothie (no dobře, měla jsem to dvakrát, ale tak chápeme se). Prostě rozmixovat jakýkoli ovoce a přidat led a džus. Nebe na zemi, prosím.


Pokud bych měla říct, co nejčastěji hledám na tumblr bylo by to healthy food. Miluju ty fotky a i když jsou všechny prakticky stejný mohla bych na ně čučet hodiny. Tohle je teda (logicky) moje fotka, ale tak podoba tam je ne? (ne)
P.S. pardon za ty nohy


Moc to nechápu, ale hrozně mě začly bavit vlogy. Kdo neví co to je, tak prostě dotyčný točí, co dělá celý den a tak. Nechápu to proto, protože tyhle videa jsou vlastně o ničem. Konkrétně jsem se dívala na videa Kailee Mckenzie. Točí i normální beautyvidea a přijde mi tak nějak originálnější, než všechny ostatní. Soustředí se hodně na módu a to mě práve zajímá nejvíc.

 

Dobře, všichni už víme, že jsem New Yorkem posedlá a kecám o něm prakticky v každým článku, ale to ke mně prostě patří, takže si prostě zvykněte. Tentokrát jde o to, že mě hrozně baví poslouchat New Yorský playlist na Spotify. Znám to i pozpátku. Jo a mezi moji průpravu na sny patří i dělání, poslouchání a čtení čehokoli, co má co dělat s New Yorkem.

No vidíte, že kdybych měla být naráz šťastná ze všech těchle věcí, asi by mě to porazilo. Snad nebyl článek moc dlouhej. Když mě to ták baví. Tak snad nejsem jediná, protože by to mělo bavit hlavně vás, že.
P.S. udělejte mi tu radost a nezapomeňte v tom horku dýchat, díky
Kejt

4 komentáře:

 1. takéto články ma veľmi bavia :) ja sa chodím najmä inšpirovať na weheartit a tiež sa snažím jesť zdravo (ale to najmä kvôli diéte :D, inak čokolád by som sa vzdať asi nevedela...)

  http://just-followyourdreams.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Od Aussie jsem něco viděla, ale trochu mě odradilo, že to bylo nějak levný.. když to ale všichni tak chválí, asi to zkusím:D

  OdpovědětVymazat
 3. sweeeet!!!
  do you follow each other?
  let me know!
  http://defishencia.blogspot.ru/

  OdpovědětVymazat
 4. Sakra já si chci tu knížku taky přečíst a pořád ji nemůžu nikde sehnat!
  tonyhumble.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat