30. 6. 2014

Don't do a goddamn thing they say

Prázdniny začaly a někteří asi odjeli na dovolenou nebo někde cestujou nebo tak něco. My (já s Kejt) sedíme doma, čteme si, sledujeme filmy/seriály, v případě Kejt i videa na youtube v mém případě nonstop na WeHeartIt a Tumblr. Nemůžu ale říct, že si to neužíváme. Dlouho mě nenapadalo o čem napsat článek a nakonec jsem se rozhodla, že vám zase ukážu pár svých nejnovějších výtvorů.

 Kejt v jednom článku psala, co chce o prázdninách dělat, tak jsem její přání shrnula a tadá :) Myslím, že zatím se jí docela daří držet se plánů.
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more


 Pro mamku na povzbuzení, prostě takový pozitivní. Jak jsem psala v minulém článku, jsem docela optimistka, takže mám hodně podobných koláží. Ještě se naučit řídit se tím, co je tam napsaný...

Babička měla před nějakou dobou  svátek a tohle je jeden z mých dárků pro ni. Mimochodem ta fotka uličky, která je vedle toho měsíce, je focená v Blasku mojí ségrou. Je to Růžová ulička a je hrozně fotogenická a vypad jak z jiného století.

Co bych to byla za fanynku Divergence, kdybych neudělala mix i na tohle téma. Už mám dočtený i poslední díl, film jsem viděla, takže mi nezbývá nic jiného, než čekat, až se druhý díl objeví v kinech a doufat, že bude alespoň tak dobrý jako jednička.

Poslední a nejnovější aneb moje současná tapeta na notebooku. Jak jinak je to mix všeho možnýho (především kížek, filmů a seriálů), jinak bych to nebyla já.

Jak si zatím uživáte prázdniny? Jste někde na dovolené nebo se taky poflakujete doma? Co plánujete na léto?
Promiňte za krátký článek, ale narozdíl od své sestry postrádám jakékoli nápady a inspiraci.
Tess

4 komentáře:

 1. Presne viem odkiaľ je tento názov článku (teda ak sa nemýlim), tiež zbožňujem The Pretty Reckless. :D Divergencia bol skvelý film, už sa teším na dvojku. :)
  Fashion Happenss

  OdpovědětVymazat
 2. já se taky poflakuju doma.... nejlepší na tý druhý koláži "remember there are cupcakes" :D

  OdpovědětVymazat
 3. Pekné fotky :)) tiež sa flákam :D
  Pozývam ťa na moju giveaway :)BellesFleurs

  OdpovědětVymazat