26. 6. 2014

Every second is a chance to change your life

Zaprvé se chci omluvit, že jsem nenapsala článek a musela to za mě udělat ségra. Můj mozek nebo někdo si prostě řekl: ,,Dlouho ti nic nebylo a celý jaro si přežila bez alergie, takže haha tady ji máš."  No prostě jsem toho v noci moc nenaspala a bylo mi děsně. A zadruhé, jak už asi víte, pomáhaly jsme se ségrou stěhovat babičku, a tak jsme byly tenhle týden u ní, ale teď už jsme doma, hurá. Stěhování je rozhodně změna, a tak jsem se rozhodla napsat článek o pár změnách a novinkách, které mě potkaly. Takový malý mix. 

Kdybych jako první neuvedla nějakou knížku nebo fil, tak bych to nebyla já, takže tady jsou moje nejnovější přírůstky. Ráda bych vám vyfotila i první díl, ale tak nějak jsem ho půjčila takové roztomilé osůbce (Betty) a ona mi ho nevrátila a odjela si do Chorvatska. No, rozhodně jsem na sebe hrdá, ževmám všechny tři koupený.
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

humor.
1. září jdu poprvé na novou školu a už se nemůžu dočkat, i když se zároveň trochu bojím. Taky mě vadí, že nebudeme s Bett a Kejt na stejné škole, ale určitě se budeme scházet co nejčastěji. 

Pár řádků jste měli pokoj od mé závislosti na čtení, ale je to tu zase. Byly jsme se ségrou v knihovně a takhle to dopadlo. A to nejsou ani všechny knížky, co jsem si půjčila, ale jenom ty modrý, protože jsem zjistila, že jsem si nějak podvědomě půjčila docela dost knížek v mé oblíbené barvě. Snad to stihnu všechno přečíst. Cože? Říkáte, že bych se měla zvednout a taky třeba žít? Nope.

Fooooood!!! 
 Tohle už asi taky víte, ale nevadí. Další mou změnou je, že se snažím jíst zdravěji a tak. No, jak jsem psala byly jsme teď u babičky, takže to tak úplně nevycházelo, ale aspoň jsme se pořádě nadlábly.

optimism.  
Já jsem od přírody poměrně optimistická, ale ne vždycky se mi to úplně daří, ale snažím se. Pokaždý, když mě přepadne špatná nálada a mám pocit, že se mi nic nedaří, tak se musím okřiknout, jít na Weheartit/Tumblr, pustit si nějaký dobrý film/seriál nebo přečíst nějakou knížku. Ale je jasný, že někdy se člověk potřebuje vybrečet, zanadávat si a pustit si pár smutnej písniček.
P. S. Taky mi pomáhá chodit otravovat Kejt, to na smutky zabere vždycky.
P. P. S. Třeba teď se, ani nevím proč, tlemím jako cvoklá vážka na práškách. Nechápu se.

Na tuhle písničku jsem narazila u filmu Vampire Academy a docela jsem si jí oblíbila. Poslední dobou dost poslouchám soundtracky k filmům. Zrovna mi tu hraje jeden k Mortal Instruments. (Heart by heart). 
Nebo třeba Human od Christiny Perri, se mi líbí.

http://data2.whicdn.com/images/116654261/large.jpg 
Tentokrát nejde o knížku, ale o seriál. Přesně řečeno jde o Supernatural (česky Lovci duchů). Začala jsem se na něj dívat před dvěma týdny a už jsem uprostřed 2. série, ale vzhledem k tomu, že celkově je sérií devět, tak mám ještě pořád co dělat...

A co vy? Máte něco nového (knížku, oblečení, zvířátko)? Co plánujete na prázdniny? Jakou písničku máte teď nejraději? Nějaký film?
Užijte si poslední den školy a začátek prázdnin :)
Tess

3 komentáře:

 1. ta fotka s jedlom je krásna..esteticky zaujímavá :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj

  pozývam ťa na giveaway o úžasný náhrdelník
  http://mademoiselleiva.blogspot.sk/2014/06/giveaway-multi-coloured-statement.html

  prajem krásny deň
  Ivana

  OdpovědětVymazat
 3. mmm, to jedlo, hneď by som si dala. A tie knižky vypadajú zaujímavo. :-)

  U mňa je GIVEAWAY a budem veľmi rada, ak sa zúčastníš.
  SIMONA | LIVEINFOXWORLD.BLOGSPOT.COM

  ....

  OdpovědětVymazat