15. 6. 2014

Give me a chocolate and nobody gets hurt.

Už jenom 5 dní a končí mi škola. Ani nedokážu popsat, jak hrozně se těším na prázdniny. Včera jsme byly na The fault in our stars. Před filmem jsem si říkala, že nebudu brečet, protože jsem věděla jak to dopadne. No, brečel jsem víc než půlku filmu. Bylo to vážně krásný a smutný.
Dneska jsem se rozhodla udělat nějaký tag, protože mě nenapadalo o čem bych měla psát. A protože mám ráda jídlo, rozhodla jsem se udělat food tag.

Untitled | via Tumblr

1. Jaké máš ráda ovoce a které moc nemusíš?
Teď v létě mám nejradši asi meloun a jahody nebo maliny. Ale v zimě mám nejradši mandarinky.
Nemám ráda ananas, protože mě z toho vždycky hrozně bolí a pálí pusa. Jinak mám ale ovoce hrozně ráda hlavně teď v létě.
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
C

2. Zkusila jsi už někdy nějaké exotické jídlo?
No moc nevím co se počítá jako exotické jídlo. Mamka celkem hodně vaří různý thajský nebo čínský dobroty. A často chodíme na oběd do čínských restaurací. To jsou asi nejexotičtější jídla, který jsem jedla. A ani nevím jestli bych chtěla něco exotičtějšího zkusit. Třeba brouky nebo tak. To mě moc neláká, ale taťka byl v Číně a tam všechny tyhle potvory ochutnával a říkal, že je to celkem dobrý.
Ramen.

3. Jakou sladkost nesnášíš?
Já mám ráda skoro všechny sladkosti, ale musí jich být jenom trošku. Třeba mám ráda čokoládu, ale nedovedu si představit, že bych snědla celou tabulku. Dám si třeba jeden nebo dva čtverečky a to mi stačí.
Asi jediná sladkost, kterou nemám vážně ráda je lékořice. Fuj!
Danique👑👑
 4. Máš ráda ryby?
Ryby nesnáším! A ani mořský potvory! Když jsem byla malá a mamka byla v práci, tak mi dal taťka uzenou makrelu. Bylo to tak hnusný, že jsem se z toho pozvracela a od té doby ryby nejím. Když někam jdu a smrdí tam ryby nebo mořský příšery chce se mi hned zvracet. Jediná ryba, kterou dokážu sníst je tuňák a pak možná ještě losos, ale musí být dobře uvařenej. A taky nechápu jak někdo může jíst sushi. Jediný co mi u sushi chutná je ten růžovej zázvor.
사랑해 | via Tumblr
 5. Chutná ti jídlo od babičky? 
Celkem chutná. Mám dvě babičky a řekla bych, že obě vaří stejně dobře. Jedna babička vaří, protože musí a moc jídel neumí, ale ty co zná jsou dobrý. A druhou babičku vaření baví, ale vaří spíš takovou tu českou kuchyni a to moc nemusím, ale taky vaří dobře.

Untitled | via Tumblr
6. Jaká jídla nejčastěji vaříš?
Nejčastěji vařím asi těstoviny, saláty, polívky a tak. Taky hodně často peču. Hlavně muffinky a koláče. Taky jsem zakoušela udělat mokronky. Na poprvé se mi moc nepovedly, ale podruhé už byly lepší.
(78) Tumblr

Tak to byl celý tag. Ono je těch otázek víc, ale já se musím jít chystat do divadla. Jdeme na My fair lady a už se hrozně těším.
Bett

6 komentářů:

 1. Ten nápis♥ Trochu se stydím, ale já nedokážu sníst pár kostiček z čokolády, prostě ji sežeru celou:D

  OdpovědětVymazat
 2. bože tie obrázky, mňam! (hlavne posledný, dostala som chuť na cestoviny :D)

  http://just-followyourdreams.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. ananas mi chutná, ale taky mám po něm takový divný pocit v puse :D

  OdpovědětVymazat