19. 6. 2014

I am proud instagramer

Tenhle článek určitě nebude žádným překvapením, protože už jsme určitě všichni zjistili, že nemám prakticky žádný společenský život. Tím myslím to, že se moje odpoledne skládá z knížek, videí, seriálů a občas se teda zvednu a jdu posilovat. Ale abyste nebyli zmatení jde o instagramový článek, jéj! Určitě jste všichni překvapení, protože tady žádný nebyl docela dlouho (aby ne, když tady byl jen jeden a to asi před rokem). Asi si říkáte, že když má někdo instagram, neznamená to zároveň, že postrádá společenský život. Ano, to máte pravdu, ale takový typ člověka tam přidává fotky svých kamarádů a kaváren, kde spolu strávili odpoledne. Já tam přidávám prakticky pořád jenom fotky jídla. Myslím, že teď už v tom máme jasno.

http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
Za velikost fotek se omlouvám, ale když se to zvětší, tak to vypadá naprosto odporně. Tady můžete vidět moje nový kraťase od Bett, jsou do pasu a jsou božský, jak můžete sami říct.


Popřáli jste doufám svým tatínkům ke Dni Otců? A už jsem vám říkala, že miluju starý fotky?


Vždyť vám to říkám, jídlo. Tohle dělala maminka a bylo to děsně dobrý, zmizelo to ve mně asi za sekundu, ještě než máma stihla prohlásit, že je to moc horký a mám počkat. Jejda.


Tvaroh, cukr a jahůdky. Nejlepší snídaně na světě, musíte uznat. Jeden z důvodů proč miluju léto - hory a hory jahod, malin a borůvek.


Nejlepčejší restaurace. Celý to tam vypadá, jako nějakej domeček v Provence. Bílý dřevo, patina a retro. A k tomu italský jídlo. Ideální kombinace.


Jak můžete říct, tak ráda podvádím instasize, hehe. Tak trošku umělecká, aby se neřeklo, když jsem měla v řadě tři fotky jídla. Jinak, začala jsem od nejnovější fotky a skončím u nejstarší.


Další vysněná snídaně. Tuhle fotku už jste viděli. Docela často tam dávám fotky, co mám i na blogu. Nojo, jsem líná fotit něco dalšího, něhe.


 Další taková nějaká, ehm...umělecká? Fakt nevím, jak tomu mám říkat, ale mně se to líbí.


Pokus o zachycení měsíce, nojo, chtělo by to tu zrcadlovku a možná větší tmu.


Latté ♥ Co dodat, když si ho můžete udělat doma. Stačí mlíko, kafe a javorovej sirup. Ňami.

OOTD. Zjistila jsem, že většinu fotek, co tam mám jste už viděli tady a navíc se mi to sem hrozně blbě dává, takže už to bude asi všechno. Můj instagram najdete tady. Vím, že tenhle článek za moc nestojí, neukamenujte mě prosím. Klidně mi napište svůj instagram do komentářů, ráda se na ně podívám. A vlastně napište úplně cokoli, protože mě baví si to číst, tak.
Kejt

9 komentářů:

 1. veľmi pekné fotky, followla som ťa :)

  http://just-followyourdreams.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. to sú super fotky, fotky jedla sú najviac :D

  OdpovědětVymazat
 3. S tím focením jídla jsem na tom úplně stejně :D.

  jimmystille.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. krásné fotky ♥ tvaroh a jahody bych si hned dala!

  OdpovědětVymazat
 5. já na instagramu kdysi nebyla moc aktivní, ale poslední dobou přidávám buď jídlo, pití a selfie s přáteli:D jsem tam jako labelmeakiller
  krásný fotky, taky miluju ty starý vyvolaný a ta s tou kopretinou je skvělá:)

  OdpovědětVymazat
 6. Ha, trochu mě děsí ten fakt, že z toho vypadám, že nemám sociální život... trochu mě děsí fakt, že je to asi pravda :D
  Ale moje fotky zdaleka nestojí za tolik, jako ty tvoje :) Ty maj tu správnou "old" atmošku. Hrozně se mi líbí lívance s borůvkama a kopretina! :) Pecka, bomba, už jsem si tě našla a těším se na další fotky! :)
  http://instagram.com/rieusee I mě tam můžeš najít, většinou fotky jídla, jídla a zase jídla... jo a selfie :D Bez těch by to nešlo :D

  OdpovědětVymazat
 7. Krásne fotky :)
  A trochu budem sebecká, ale som rada že nie som jediná, kto nemá sociálny život :D
  Na insta inak tiež väčšinou pridávam jedlo... alebo kávu... alebo selfie :D

  http://fairytaletea.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 8. Super fotky, jsem také trochu závislá na instagramu :D prohlížím cizí profily atd..:)

  OdpovědětVymazat