8. 6. 2014

Life is a story, make yours the best seller.

Už se nemůžu dočkat až bude léto. Ono už teda skoro je, ale ještě nejsou prázdniny. Už jenom 12 dní a končí mi škola. Jedu totiž s rodičema do Chorvatska už týden před koncem školy. Už se strašně těším.
Teď jsem sice trochu (víc) nemocná a kašlu tak, že to zní jako bych umírala, ale už mě popadá letní nálada!
Znáte to ne? Nikdy jsem neměla léto moc ráda, ale tenhle rok se na prázdniny strašně těším. A myslím si, že mám proč. Dneska vám ukážu co na letošní prázdniny plánuju.http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

Jak už jsem psala, ještě před začátkem prázdnin pojedu s mamkou a taťkou do Chorvatska. Jedeme na ostrov Rab. Jezdíme tam skoro každej rok (loni jsem nebyli). Mám to tam hrozně moc ráda a všude to tam znám. Nejhezčí je asi jako by to hlavní městečko. Všude jsou tam krásný úzký uličky a tak. Mají tam tu nejlepší zmrzku!


Za pár dní potom co se vrátím z Chorvatska jedu s babičkou do Itálie na Sicílii. Taky se tam hrozně těším. Vlastě jsem byla v Itálii jenom na pár místech, ale třeba víckrát. A na Sicílii jsem ještě nikdy nebyla, ale bubu už tam byla a říkala, že je to tam krásný. 
(Tohle je fotka ze Španělska. Žádnou italskou jsem nenašla, ale tahle mi Itálii celkem připomíná)

Po tom co se vrátím mě čeká asi to nejlepší (já se strašně těším úplně na všechno, ale tohle je přece jenom něco co mi možná změní život a je to jeden z mých největších snů ( to zní děsně divně ale nevím jak líp to napsat)) New York! Ani nemůžu popsat jak neskutečně se tam těším. Někdo říká, že se mu tam nelíbí, protože je tam moc lidí a hluku, ale to k New Yorku prostě patří! A taky se těším na všechny ty obchody, restaurace, kavárny...A hlavně na  atmosféru města co nikdy nespí!

Potom mě čeká další skvělá věc a tou je tábor! Bohužel je to poslední rok co můžeme jet na tenhle tábor, takže si to tam chci pořádně, ale vážně pořádně užít. Letošním tématem je Hobit. Nejdřív jsem z toho byla zklamaná, protože jsem se těšila na něco trošku jiného, ale teď jsem z toho nadšená! Budeme střílet z luku! Chápete?! 

Nejlepší postava!! :)

A jak se vrátím z tábora, začnu znova balit. Tentokrát do Ruska. Tam se taky moc těším. Jedu zase s babičkou. Vždycky mi vyprávěla jak moc by se tam chtěla jednou jet podívat, ale sama se bála a já jsem byla moc malá. Ale tento rok jsme se rozhodly,že pojedeme. Ale přece jenom jsme se celkem bály tam jet samy, takže s náma pojede i můj strejda. 

Russia

Když se vrátím z Ruska tak mám chvilku volno a za pár dní jedu s našima , s mamčinou nejlepší kamarádkou a její rodinou na kola. Tam se tak hrozně těším. Vždycky tam bývá sranda. Večer opíkáme špekáčky. Sice se na kole vždycky utahám k smrti, ale za to tam vypiju tak hektolitry kofoly ( jo, žiju zdravě). Ale když ona je v létě prostě nejlepčí!
Bicycle | Quotes
 A potom už se nám blíží skoro konec prázdnin. A s tím začínají obavy z nové školy, z nových lidí a tak. Brr. Ani se mi na to nechce myslet. Polední týden bych měla jet k babičce do Třebíče. 
Taky jsem se s Kejt a Tess naplánovaly, že pojedeme na takový výlety. Budeme objevovat různý kavárničky, sekáče a všechno možný. A budeme jezdit vlakem! 

B*tch pls! 😌
Tenhle obrázek je sice rozmazanej, ale já ho sem prostě musela dát!

Dream♥
A co máte na prázdniny naplánovano vy? Už se taky tak hrooozně těšíte ? 

Bett

2 komentáře:

  1. Máš hezké plány :-) já žádné plány zatím nemám,ale určitě něco vymyslím :D
    http://petrusha1992.blogspot.cz/?m=1

    OdpovědětVymazat
  2. jé, New York ti teda závidím! doufám, že budeš dělat články o něm! :)
    já ještě na prázky moc plánů nemám, ale těším se děsně moc! :)

    OdpovědětVymazat