5. 6. 2014

My summer bucket list

Když se řekne léto, každému se vybaví slunce, moře a zmrzlina. Ale mně se vybaví pár dalších věcí. Přece, kdo říká, že léto musí být jenom o moři? Já bych třeba chtěla dělat spoustu věcí (ano, řadí se mezi ně i jídlo). Teď teda zrovna letní náladu nemám, protože mám pocit, že mi za chvíli spadne hlava na klávesnici a usnu. Dala bych to za vinu počasí, ale možná za to může to, že si do noci prohlížím tumblr a když už se rozhodnu jít spát, ještě asi milion hodin přemýšlím o všem možným. To byste pak řekli, že musím být hodně chytrá a sečtělá (kdepak, jsem neohrožená), ale ani moc ne. I přes to jsem dokázala vymyslet (no dobře, kecám, viděla jsem to u jedné youtuberky) další tag. A bude (nečekaně) o létě.

http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
Má to být něco jako tag. A jmenuje se to tuším bucket list. Ale pozor, není to jen tak nějakej bucket list. Tohle je Summer bucket list. Cha. Prostě, abyste byli v obraze, jesná se o to, že si napíšu něco jako seznam, co chci dělat o prázdninách. Tečka. 
Jedna z prvních věcí je samozřejmě (jak jinak, já vás čím dál víc překvapuju, hele) číst. Nevím proč, ale číst v létě mi přijde lepší a jiný než číst jindy než v létě, ale zase číst na podzim má taky něco do sebe. No, ale konkrétně bych si chtěla znovu přečíst Hvězdy nám nepřály, protože je tam tolik myšlenek, že najednou to prostě nepoberete. A taky Vogue. Tenhle mám nejnovější a moc na něj (chudáčka) nemám čas, takže si ho sakra musím udělat!


mírně abstraktní fotografie = vůbec není abstraktní

Pak bych taky (vždyť to říkám, překvápko) chtěla víc fotit. Já vím, asi si říkáte, že už to tady opakuju tak dlouho, že jsem přece něco vyfotit musela, ale věřte nebo ne, pořád se mi to nedaří. A focením nemyslím vyfotit si snídani, ale něco trošku propracovanějšího.


Pak se nejspíš taky budeme stěhovat, což znamená balení. Trošku se těším na novej pokojíček a všechno to DIY, ale zároveň jsem si vědoma toho, že to bude dost dřina. A aby bylo jasno, ten vlak je tady jenom proto, že to vyjadřuje odjezd nebo odcházení. A prosím vás, dohodneme se na tom, že nebudeme pátrat po tom, kde se vzala moje převelice inteligentní logika. To bysme tady byli dlouho.
Za přijímačky jsem od maminky dostala tuhle super krásně napsanou a nafocenou knížku. Teda spíš kuchařku. Problém je v tom, že ty recepty jsou trošičku složitější a teď na ně nemám moc čas. Takže co to znamená? Že budu v tom vedru v létě vařit. Jéj.A když už teda tolik navařím, měla bych si to nějak vyrovnat. A tady přichází na řadu běhání. Normálně na to nemám čas, ale v létě určitě budu a navíc mě to docela baví. A omluvte mé špinavé boty, ale nejsou nejmladší. Ale zároveň nejsou tak špinavý. Teda jsou, ale to je od stepek ze sálu, ne mou vinou. Aby mě náhodou ty tenisky neobvinily.Ale na jednu věc se hrozně moc těším. A hrozně doufám, že se nám to podaří. S Bett a Téjou jsme se dohodly, že jeden týden prostě budeme jezdit na výlety. Třeba do jednoho zámku, kde se dají udělat úplně nejlepší fotky. Nebo prostě jen tak, hledat různý malý kavárničky a sekáče. Ghh. Ať už je léto.Neříkejte, že to nemte stejně. Kdo by se netěšil na hromadu jahod, malin, zmrzlin, shaků, limonád a všech podobných dobrot? Já se teda těším. Má to skoro první místo na tomhle bucket listu. Něhe.


Game Of Thrones <3

A poslední věc - GOT. Začla jsem se na to dívat a hrozně se mi to líbí. Minulý léto jsem skoro celý proseděla u TVD, tak akorát změním seriál. A navíc se těším na díl, kdy zemře Joeffrey. Muhehe.
P.S. taky tak žerete tu znělku?

Tak, už můžete zase dál žít, s pocitem, že znáte můj bucket list (je to něco jako ten seznam, kde si odškrtáváte jednotlivý věci). A co by bylo na vašem? Napište mi to do komentářů. Já se těším, až si budu moct všechno pěkně odškrtnout. Ať žije léto! A zmrzlina.
Kejt

6 komentářů:

 1. na tom mém prázdninovém seznamu je rozhodně více fotit, více času trávit venku, více vzpomínek a zábavy,
  poznat nová místa a jídla, přeorganizovat celý pokoj a opět po roce shlédnout všechny díly Sexu ve městě
  a The Carrie Diaries ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Pozor na to, kdyby ještě někdo u té události u GOT nebyl, aby tě pak neproklel:) Znělka GOT je nejlepší:))
  Jinak zajímavý "list", mě by asi nikdo nedonutil chodit běhat.:D

  OdpovědětVymazat
 3. Hezký článek :)
  já bych se chtěla věnovat blogu, protože jsem ho poslední dobou nějak zanedbala :/ a plánuji výlety s kámoškou, podobně jako to máš ty, nejspíš tam zařadíme i kánoe a na to se obzvlášť těším :)
  Doufám že se ti bude v novém domově líbit :))
  PS: Máš úžasné záhlaví, vážně :)


  taste-of-the-style.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Mám stejné tenisky na běhání...i stejně špinavé :D
  Hru o trůny miluju miluju miluju...a dostala jsem se už tam, kde je Joeffrey tuhej, až mě děsilo,jak velkou jsem z toho měla radost :D

  OdpovědětVymazat
 5. Super článok :) Chceš sa navzájom sledovať ? http://zivotpubertiacok.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat