10. 6. 2014

Say something, I’m giving up on you

Kejt i Bett v minulých článcích psaly, co by chtěly dělat o prázdninách. Já vám sem svoje plány taky napíšu, ale nejde tak úplně o to, že pojedeme na tábor a že plánujeme týden cestováni po ČR. Tohle budou trošku jiné plány. Jsem to já, takže jak jinak, půjde o filmy, lépe řečeno o ty filmy, na které bych o prázdninách ráda šla do kina. Původně jsem chtěla napsat o nějakých svých oblíbených letních filmech, ale žádné mě nenapadly, takže jsem se rozhodla pro tohle.

HOLLYWOOD 
Samozřejmě kdybych mohla jedu na premiéry přímo do Hollywoodu (bohužel nemůžu) 
:(
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

Amsterdam
1. The Fault In Our Stars - 5. 6. 2014
Tenhle flm už sice u nás premiéru měl, ale já doufám, že na něho stihneme ještě zajít, protože knížka byla naprosto úžasná a já bych nerada čekala, až bude film na stáhnutí nebo na DVD. Podle všeho se film lidem dost líbí a já doufám, že mě se bude líbit taky. (Trailer už umím skoro zpaměti:))
Yesssss
2. Jak Vycvičit Draka 2 - 19. 6. 2014
Mě asi nikdy neomrzí animovaný filmy a vzhledem k tomu že film Jak vycvičit draka je jeden z mých nejoblíbenějších, druhý díl si nechci nechat ujít (uletět, když je o dracích???). Hrozně doufám, že nevytvořili nějakou patlaninu a film bude stát za to. (Trailer vypadá slibně)


3. Úsvit Planety Opic - 17. 7. 2014
První díl Zrození planety opic, se mi docela líbil a tak by nebylo na škodu vidět i dvojku. Každopádně si nejsem jistá jestli bych si spíš nepočkala, až to bude na stažení.
I guess we’re stuck together
4.Guardians of the Galaxy - 31. 7. 2014
Další film, u kterého si nejsem úplně jistá, jestli bych za něho platila v kině, ale vidět ho chci určitě. Trošku se bojím, aby to nebyla nějaká slátanina. Poslední dobou mě filmy od studia MARVEL docela baví, takže doufám, že to bude stát za to.

 ❤️❤️❤️

5. If I Stay - 21. 8. 2014
V tomhle filmu hraje Chloë Grace Moretz, jedna z mých nejoblíbenějších hereček, takže bych film moc ráda viděla. Film vypráví o Mie, která se po nehodě dostane někam mezi smrtí a životem a musí se rozhodnout, jestli bude o svůj život bojovat nebo se vzdá.

Co byste rádi viděli v létě za filmy vy? Máte nějaké oblíbené filmy, které neodmyslitelně patří k létu?

Tess 

3 komentáře:

  1. ten první film Hvězdy nám nepřály musím vidět, prý je to děsně krásný :)

    OdpovědětVymazat
  2. Na Jak vycvičit draka 2 se taky moc těším, ale do kina na něj asi nepudu. To spíš na Guardians of the Galaxy, to podle traileru vypadá dost slibně (a vzhledem k tomu, že je to od Marvela tak čekám že to bude celkem vtipný). :)

    jimmystille.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat