8. 7. 2014

A day in my life: Smoothie, books and Guinea pigs

Bojím se, že léto, sluníčko a všechno to okolo za chvíli zmizí. Už uběhl jeden týden prázdnin, no věřili byste tomu. Zmizel dřív, než jsem si uvědomila, že jsou prázdniny. Většinu času dělám to samý, ale najdou se i výjimky. Tak například včera jsem vylezla z hnízda (bytu) a šla ven, nekecám. No, ale k tomu hlavnímu. Jestli koukáte na YouTube, určitě znáte videa typu One day in my life. Jestli ne, tak ten název, myslím, mluví sám za sebe. No a já pro vás (v těch chvílích, kdy jsem zrovna neseděla u počítače, ehm) připravila něco podobnýho. Akorát ve fotkách. Jo a už jsem se polepšila ve vnímání světa kolem sebe. Tak například vím, že dneska je úterý, to je co. Ale datum už po mně nechtějte, to fakt ne.

http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
 Protože (jak už jsem naznačila) netrávím dny zrovna akčně a můžu si zatleskat, když vylezu z baráku, budou tady jak věci, který jsem dneska fakt dělala (venku!), tak i věci co prostě dělám každý den od rána až do večera. Asi bych se měla stydět, ale opravdu první věc, co ráno udělám je, že se kouknu na mobil. Někdy jenom zkonroluju, jestli mi někdo nenapsal (což se stává tak jednou za miliardu let) a nebo se jdu kouknut na Instagram. Ehm, ano, uhádli jste správně. Druhá verze je častější.


A potom samozřejme ta nejdůležitější věc - jídlo. Snažím se jíst zdravě, ale poslední dobou dost pokulhávám. Ehm je Oreo politý čokoládou zdravý? Jo?


No, a pak se samozřejmě musím dát do kupy, žejo. I když většinou stejně skončím s rozcuchaným hnízdem na hlavě a kruhama pod očima. No, ale myslím, že mému počítači to nevadí (nikdo jiný mě ani neuvidí, tak co).


Ale i když sedím jen na zadku, stejně si musím dát aspoň ty náušnice (asi mám pak lepší pocit nebo tak něco).


A (nečekaně) musím se i oblíct. Tohle je můj denšní outfit. Není na něm nic mistrovskýho, ale v létě se dost blbě vymýšlí nějaký outfity, co by vás posadily na zadek.


Ještě jsem zapomněla na velmi důležitou věc. A to pomazlení se s mým malým plyšáčkem. Morčátkem. Jo, je tak sladká. Dokud nezačne hryzat mříže.


Dneska šla ségra na neurologii (ano, potvrdilo se, že něco není v pořádku, na rovinu, všichni už jsme si to dlouho mysleli, je mi líto ségra). Já jsem na ně čekala a se zmrzkou v břiše to zase tak hrozný nebylo. Melounová!


Pak jsme šly na oběd a v tom centru, kde to bylo jsem se prošly i po obchůdcích.


No vážně, obchod, kde si můžete vybrat balonky jaký chcete a kolik jich chcete? Božíí.


A pak jsme šly na džusy/freshe, říkejte tomu, jak chcete, chutnat to bude pořád stejně dobře. Tenhle byl Terčin - jablečnej.


A my jsme s mamkou měly nějakej zkrášlovací, vůbec netuším, co všechno v něm bylo, ale chutnalo to dobře, takže tak. No a to je všechno, co jsem zatím dneska dělala, takže teď k věcem, který dělám normálně.


Ano, to je ono. Ten často zmiňovaný koutek, kde sedím celý den. (můj milááášek)


Pokud zrovna nejím nebo nejsem u počítače, tak si čtu. Teď zrovna čtu Alianci. A v Elle a Vogue se dá číst vždycky.


Tohle není tak úplně každodenní činnost, ale poslední dobou si dost často lakuju nehty (asi, že mám čas). Už si ale musím dát pauzu, protože mám totálně zničený nehty, ups. A tenhle lak je super, i když se hodí spíš na podzim.

No a pak se samozřejmě dívám na YouTube a seriály, ale to se dost těžko fotí. Jinak nějaký nápad na seriály, už jsem dokoukala GOT a nějak nevím co dál (bloumám v kruzích). Článek je trochu (trochu?trochu?) delší, ale snad vás bavil. Tak já jdu dělat všechny ty zmiňované věci a nejspíš ukradnu mamce ledový kafe. Jo a taky bych možná měla uklidit ty hrnky od kafe, plechovku od Pepsi a kupu oblečení, ale...
Kejt

3 komentáře:

  1. Pěkný článek, krásné fotky :)

    OdpovědětVymazat
  2. Máme podobné činnosti alebo lepšie povedané totálne nič nerobenie a začínam ťa mať rada, lebo kukáš GOT <3. Najlepšie to je ale poradím ti dáke ďalšie moje lásky ako napr. Teen Wolf (ak ťa nezaujme dej, isto oči necháš na tých pekných hercoch), Skins (to je proste klasika).. Ťažko povedať, neviem aký máš vkus. :)

    OdpovědětVymazat