14. 7. 2014

Black Rainbow

Už jsem zase zpátky. Můžu vás znovu otravovat. Určitě jsem vám hrozně chyběla (haha). Nemůžu uvěřit, že už začíná třetí týden prázdnin. To už je skoro konec!  A blíží se první školní den. Chápete? Už zase! A navíc jdu na novou školu. Jak bych si tam JÁ mohla najít nějaký nový kamarády? Moje nejlepší kamarádky jsou vlastně dost divný (stejně jako já). Ale nebyly. Kdysi dávno, než jsem je poznala, to byly úplně normální bytosti. Stvořila jsem monstra. Ale co.
Včera jsem se vrátila z Itálie. Bylo to tam krásný. Byli jsme na Sicílii a projeli jsem ji úplně celou. A taky jsme byli na sopkách. Taky jsem se několikrát koupali. Měli jsme u hotelu bazén a o kousek dál pláž, která byla ale trochu víc ošklivá takže jsem se tam nekoupala. Ale poslední den jsme byli v jedno městečku a tam byla dlouhatánská pláž. Problém byl v tom, že se tam nedalo plavat. Né, že by to bylo zakázaný, ale byly tam hrozně veliký vlny. Málem jsem se utopila, ale byla to sranda. Hodinu po tom jsem se pořád houpala nemohla jsem vůbec chodit, protože se mi motala hlava.Vždycky jsem na tu vlnu jakože skočila a ono mě to nadhodilo :) A taky jsem tam ochutnávali různý místní dobroty. No všechno nebyly dobroty, ale třeba taková osmažená kulička z rýže byla docela dobrá. A mají tam dobrou zmrzlin.
Nebyla bych to já, kdybych si něco důležitýho nezapomněla. Ano už asi po stopadesáte jsem si zapomněla nabíječku na foťák. Naštěstí jsem ho měla nabitej z domu, takže mi vydržel skoro celou dobu. A týdnem před tím jsem byla v Chorvatsku. Tam to bylo tak super. Mám to tam hrozně ráda a moře je tam hezčí než v Itálii. A teď už zase začínám balit. Do New Yorku! Chce se mi  brečet když si představím, že tam budu. Ale o tom až jindy. Dneska vám ukážu pár věcí, které jsem si za poslední dobu oblíbila.

http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more 

Knížky. Když jsem někde na dovolené nebo tak, beru si vždycky spoustu knížek. Tyhle jsem přečetla za poslední dobu a všechny se mi líbili.

V Sephoře měli akci 2+1 nebo tak něco takže jsem si koupila tyhle masky. Jsou vážně super. Mám teď hrozně ošklivou pleť z opalovacích krému, takže mě to třeba pomůže.

OPI lak jsem si přála už dlouho a když jsem ho v sephoře dostaly byla jsem hrozně ráda. Ale nevím no. Moc dlouho nevydrží, ale líbí se mi ta barva.

Moje pečovací vodičky. Teď v létě je používám skoro pořád. Já jinak na tu kosmetiku moc nejsem, ale rozhodla jsem se že to trochu zlepším :)

Sice to tak nevypadá, ale jsou to kraťasy. Mám je hrozně ráda, protože jsou takový volný a vypadají spíš jako sukně. Nosím je skoro pořád.

Tyhle věci jsem si nedávno koupila. To modrý jsou náušnice. Už jsem je ale stihla ztratit. A ta druhá věc je taková ta ozdobná gumička do vlasu.

Může být něco víc krásnějšího než tenhle polštářek? Já vám to řeknu. NE.

Oblíbená svíčka. Ten název! Úplně letní.A nakonec můj největší kamarád. Je mi jedno že mi třeba nesluší nebo že se na mě lidi pořád koukají. Nosím ho pořád, hlavně když mám divný vlasy-takže často.
Užívejte si prázdniny!
Bett

10 komentářů:

 1. Great pick ups! Love that hair tie!

  xx
  Sharena
  http://fashionofanovice.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. ten lak od OPI je perfektní,vlastně ani jiné laky než červené nenosím :-).A knížka LA candy je taky fajn,taková akorát na prázdniny ,ani ne nudná,ale ani ne nijak extra namáhavá :-).
  A Itálie je určitě krásná,ja jsem tam nikdy nebyla.K moři vždycky jezdíme do Španělska...
  xx

  OdpovědětVymazat
 3. krásny vankúš! <3 a to čo, bola si v Chorvátsku, v Taliansku a ideš ešte do NYC?! to je sen! uži si! :)

  OdpovědětVymazat
 4. amazing blog! :)

  follow?
  http://fashionlikealife.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 5. tyjo, ty se teda máš :). můžu se zeptat odkud jsou ty náušnice?

  Jimmy stille

  OdpovědětVymazat
 6. Nejvíc mě zaujali knížky od L.C si chci dlouho nějakou knížku přečííst :) Nechceš na ně začít prsát recenze?:)

  PS: Moc ráda bych tě pozvala na svojí první GIVEAWAY!:)
  http://lovies47.blogspot.cz/2014/06/giveaway-01.html

  OdpovědětVymazat
 7. Thanks for the follow, honey! I am now following you back too! :)
  http://quitealooker.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 8. Ten polštářek je rozkošný. A svíčka má krásný název, musí vonět božsky. Mrzí mě, že jsi na Sicilií byla zrovna na místech, kde je moře škaredé a bylo moc vln. Asi špatné počasí:( Já jezdím každý rok za rodinou a moře je tam nadherné. Třeba v San Vito lo Capo, nebo taková Panarea a tech míst je více, kde jsou písčité pláže a tyrkysová, čistá voda.

  OdpovědětVymazat