16. 7. 2014

Dare to dream big

,,Svět není továrna na splněná přání," řekl by Augustus Waters. Myslím, že pro někoho to platí víc než pro ostatní a i já s ním musím souhlasit i přes to, že se snažím nebýt pesimista. Někdy se prostě věci nedaří a všechno stojí za nic, to ale neznamená, že sny mít nemůžeme. Každý máme nějaký sen nebo přání, některá jsou reálná a některá trochu míň. Většina mých přání spadá do té druhé kategorie nebo do té třetí: NESMYSL. No a já se tozhodla se o nějaké svoje sny s vámi podělit.
Why stop dreaming when you wake up?
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

1. Cestovat
Já vím, tohle si přeje asi každý, takže mě asi chápete. Nemusím vidět celý svět, ale rozhodně by mi to nevadilo. Tohle přání začíná někde u Benátek a končí na Bora Bora. Prostě něco je dál a něco je od nás pár hodin cesty autem. 
A už jsem se zmiňovala jak moc ráda bych žila v Londýně?
 Travel the hole world ✈️

2. Mít práci svých snů
V tomhle mám trochu problém, protože nemám ani ponětí, co bych chtěla dělat, až budu dospělá. Pořád mám sice čas, ale i tak mi vadí, že nevím co bych chtěla. Já nejsem totiž ten typ člověka co má rád jen určité věci. Mě baví moc rozdílných věcí, takže mi moc nejde ubírat se jen jedním směrem.
Do it! 

3. Vidět svoji rodinu šťastnou
Nic na světě by mi neudělalo větší radost, než jednou vidět ségru jak píše v NY do VOGUE, mamku procházející se s výmarským ohařem po Monaku a tátu, jak si jezdí v nějakým super autě.
Right? 

4. Změnit něčí život
Tohle se blbě vysvětluje, ale hrozně moc bych chtěla aby si mě lidi kvůli něčmu pamatovali, a nemusí to být celý svět, když na mě budou vzpomínat dobře lidi co mám ráda, tak budu zpokojená. (Jo já vím, že zapomění je nevyhnutelné...)
Back Towards Light | via Facebook 

5. Žít
Ano neodpustím si tohle dramatické zakončení. Ráda bych zažila pár nezapomenutelných dobrodružství a věděla, že můj život za něco stojí.
quotes 1 

Tak a teď pár těch snů, které nejsou ani reálné ani míň reálné, ale já je přesto mám:
Dostat dopis z Bradavic
Najít Narnii
Potkat upíra
Vybrat si Neohroženost
Vidět lovce stínu, i když ostatní je nevidí
Dostat dračí vejce jako svatební dar
Jet na lov v Impale
...
Dává vám to alespoň trochu smysl???

Lets go ne fictional together or be a cat thats cool too

I když tady není všechno je asi jasné, že mým hlavním problémem je, že mám víc těch naprosto nereálných přání než těch, která jsou alespoň uskutečnitelná. 
Co si přejete vy? Jaké jsou vaše sny? Co chcete v životě dokázat?
Tess

5 komentářů:

 1. Great post! :)

  www.alittledropofstyle.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. https://www.youtube.com/watch?v=KhTjnzlcIeI jakmile jsem to dočetla, jsem si vzpoměla na tohle. Nikdy to nevzdávej, at už se tvé sny zdají absolutně nemožné, nerealné, nelogické, přehnané, třeba se to vážně jednou splní. Někdy né přímo tak, jak si přeješ (nevím, jestli bude možné dostat dopis z Bradavic, nebo tak, ale snění je zadarmo, tak sni klidně dále, to ti přece nikdo nemůže vzít), ale nemá to od toho daleko. Někdy dělají radost i ty nejmenší krůčky:3 A když budeš věřit a snažit se zároven, tak určitě uspěješ. Netrvá to týden, dva. Někdy je to vážně dlouhá doba a není to procházka růžovým sadem. Máš dny, kdy si řekneš, že to nemá cenu a máš chut se na vše vykašlat, ale přesně v tyto dny si člověk musí uvědomit, jak moc to chce a co všechno je schopný pro to obětovat. Čas uteče a úspěch se dostaví, pokud tomu budeš věřit:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za krásný komentář. :) Rozhodně máš pravdu. :)

   Vymazat
 3. Nápodobně, chtěla bych dělat tolik věcí a prožít tolik dobrodružství, kteří jiní berou jen jako výplody fantazie a něco, co prostě nejde. Každý by měl snít, ať už o tom co by chtěl dělat nebo o tom, co si myslí že je nesplnitelné. Kdo ví, třeba se mu to jednou splní.
  Moc krásný článek :)!

  Jimmy stille

  OdpovědětVymazat
 4. Vybrat si Neohrozenost :D Ten je fakt dobry, souhlasim... i kdyz bych byla zrejme mekka na skakani z rozjeteho vlaku <3

  OdpovědětVymazat