20. 7. 2014

If you don't know what to do. Watch film.

Konečně se můžu pochlubit, že taky dělám něco jinýho než sezení u počítače a koukání na seriály. V pátek jsme s tátou jeli do Olomouce a já si tam v Šantovce (to je obchodní centrum) koupila super tričko a dostala boží košily od taťky. No a včera jsme byly s mamkou na výletě do IKEY a už tam máme se ségrou vybráno spoustu věcí. Kejt v minulým článku psala o knížkách na léto a já se tak nějak inspirovala a rozhodla se napsat článek zase o filmech na léto.

 
Některé ty filmy nejsou úplně letní, ale mě na prázdniny prostě sedí anebo je to tím, že jsem je třeba poprvé viděla právě v létě a mám je s tímhle obdobím spojené.
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more


:D 
Eat, Pray, Love - Jíst, meditovat, milovat
Kejt měla ve svém článku knižní podobu a já si neodpustila filmové zpracování. Tenhle film jsme minulý rok shlédly s mamkou několikrát po sobě a já mám pocit, že z něj ta letní atmosféra přímo dýchá.

Little Miss Sunshine
Little Miss Sunshine - Málá miss Sunshine
Tenhle film mám hrozně ráda. Zasmějete se, ale zároveň se nad některými věcmi musíte trošku zamyslet. Pro mě prostě ideální film na léto.

The Breakfast Club
The Breakfast Club - Snídaňový klub
 Děj se sice odehrává ve škole, ale pro mě se stejně na léto docela hodí. Když nemáte přes den nebo večer o prázdninách co dělat, tak si pustě tenhle film. Pro někoho je Snídaňový klub jen dalším filmem o děckách, kteří i přesto, že jsou každý naprosto stejní, nakonec najdou společnou řeč... Pokud to tak opravdu berete, pak je to pro mě film, který téhle kategorii vévodí.

FunSubstance.com - Endless Entertainment & Humor
The Pitch Perfect - Ladíme
Pro někoho to asi není zrovna typ letního filmu, ale já jsem ho poprvé viděla v létě a proto mi tohle období připomíná. Každopádně moc doporučuju.

http://data2.whicdn.com/images/127272122/large.jpg
My Neighbor Totoro - Můj soused Totoro
Ke konci si neodpustím aspoň jeden animovaný film. V tomhle případě film o kouzelném stvoření Totoro. (Už jsem se zmiňovala, že je mi úplně jedno, že mám už patnáct a na kreslený filmy se budu dívat klidně celý život?)

Na jaké filmy se dívate v létě vy? Byli jste na něčem nedávno v kině? Chystáte se?
 Tess

1 komentář: