28. 7. 2014

Keep laugh until it hurts

Tenhle článek je přednastavený, protože jsme všechny tři tenhle týden na táboře (ne, bohužel to není Half-Blood Camp). Někomu by asi dělalo problém zůstat týden v přírodě, bez Wi-fi, facebooku, a tak. Mně ani ne, teda určitě se mi bude stýskat po Tumblr, ale hlavní problém budou asi seriály a filmy. Na tenhle tábor, ale nejedeme prvně a program, je tam dost nabitý, takže si nemyslím, že budu mít moc času na to myslet. No ale k článku, jak asi víte, tak bych bez filmů nemohla žít. K filmům, ale patří i hudba a já se rozhodla vám sem napsat pár písniček z mých oblíbených filmů, které se mi nejvíc líbí.

All Of The Stars 
Písničky budou z novějších filmů, navíc natočených podle knížek.
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more


The fault in our stars
All of the stars - Ed Sheeran
Tahle písnička se mi zalíbila hned napoprvé. Hrozně se mi hodí jak k filmu, tak i ke knížce. Navíc to video je taky podařený. 

No longer lost 

Divergent
I won't let you go - Snow Patrol
Když jsem si poprvé pouštěla soundtrack k Divergenci, tak se mi ty písničky moc nelíbily, ale za chvíly jsem si je pouštěla pořád dokola. Ze všech se mi nejvíc líbí tahle, ale ostatní skoro stejně. (třeba Beating Heart)

Who we are 
Catching fire
Who we are - Imagine Dragons
Písničky od téhle skupiny mám moc ráda, a když jsem zjistila, že nazpívali i písničku k Hunger Games, skákala jsem radostí.

When the darkness comes.
The mortal instruments: City of Bones
When the darkness comes - Colbie Caillat
Soundtrack k tomuhle filmu zbožňuju a rozhodla jsem se pro tuhle písničku. Hraje na konci filmu a tak nějak se mi tam hodí.

 .
The Great Gatsby
Over the love - Florence + the Machine 
Z celýho filmu moje nejoblíbenější. Young and Beautiful, je taky krásná písnička, ale tahle se mi prostě líbí víc.

Líbí? Jaké jsou vaše oblíbené písničky z filmů? 
Užívejte se prázdniny :D
Tess 

Žádné komentáře:

Okomentovat