6. 7. 2014

Little things that make you happy

I když je teprve začátek měsíce a tenhle typ článků většinou patří na konec, rozhodla jsem se pro New In. Nemám toho zrovna moc, většina jsou maličkosti. Malé věci a drobnosti jsou ale v životě důležité a někdy dokáží udělat stejnou radost jako ty velké. Popravdě já se většinou raduju právě z drobností a maličkostí, ať už jde o hmotnou věc nebo prostě o krásný pocit, který vás přepadne, když jedete autem s otevřenými okny a k tomu hraje nějaká pěkná písnička. Jo jo, dneska mám nějakou filosofickou náladu.

Jak jsem řekla není toho moc, ale na všechno jsem hrdá :)
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more


Kejt v minulým článku psala, že má brýle a no... já taky. Tohle byla prostě láska na první pohled. Lépe řečeno se mi hrozně líbí ty obroučky. Asi vás to překvapí, ale mně nosit brýle nějak moc nevadí. Dokonce (já vím, že to není moc skromný) mi i docela sluší. (A ladí mi s rovnátkama - modrý gumičky, co taky chcete, moje láska k modré není žádný tajemství).
A jo, už jsem stihla zamazat sklíčka.

Když jsme byly se ségrou naposledy v knihovně prodávali tam knížky za 10 Kč, tak jsme tu kupu knih důkladně prohrabaly a já našla tuhle. Musím se přiznat, že jsem ji ještě nezačala číst, ale už se nemůžu dočkat.

Asi před týdnem mě potkalo hrozný štěstí (zkuste to přečíst ironicky) a celá jsem se z něčeho osypala, no prostě jsem byla jak jedna velká červená jahoda. Pak se to zlepšilo a teď vypadám spíš jako takový ty rýžový koláčky. (Ségra by na mě byla za takové krásné přirovnávání k jídlu hrdá).  Včera jela Kejt s mamkou navštívit IKEU a tohle mi dovezly. Moje část duše, která miluje deníčky skáče radostí. A ne, nemám ani ponětí co si tam budu psát.

Tohle zlatíčko je tak nějak pro všechny. Je taky z  Ikey a my se shodly, že to bude náš rodinný uzdravovací medvídek :D

Tak jo tyhle dvě placky mám sice už od května, ale pořád jsem něměla dost věcí na New In článek, tak vám je ukazuju až teď. V květnu jsme byly na Animefestu a já nemohla odolat a koupila si je. ♥

Máte taky něco nového? Co vám nejvíc udělá radost? Co teď zrovna čtete? Já začal číst The perks of being a wallflower a zatím jsem spokojená. 
 Tess

3 komentáře:

 1. V poslední době jsem sice moc nenakupovala, ale ke konci prázdnin bude zase schánění nových věcí do školy a určitě vím, že v nákupním košíku přistane i něco nepotřebného a strašně zbytečného :D. Tak knížka vypadá zajímavě, já se teď dočítám Atlantidu od Grega Donegana. Jakékoliv fandom placky jsou nejlepší!

  Jimmy stille

  OdpovědětVymazat
 2. Game of thrones, však? :D Tiež by som chcela nejaké fandom odznaky, len neviem kde ich zohnať a na festy a cony nechodím, možno cez internet... Ten denníček je krásny <3

  OdpovědětVymazat
 3. Ten deníček je naprosto úchvatný!! :)

  OdpovědětVymazat