10. 7. 2014

Now don't you understand that I'm never changing who I am.

Jsou prázdniny a já pořád sedím doma, koukám na seriály, čtu knížky, brouzdám po WeHeartIt a samozřejmě poslouchám hudbu, takže tenhle článek bude o tom, co vlatně poslouchám. Prostě takový tag. Inspiruju se článkem od Bett, lépe řečeno použiju podobné otázky jako ona. Jinak jsme se dneska byly se ségrou, mamkou a babičkou podívat na byt, do kterého se budeme stěhovat. Je moc pěkný, ale je tam toho dost na opravování nebo spíš na změny. Až se přestěhujeme, tak se rozhodně můžete těšit na room toury.
yuupp
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

Písnička, která mě dokáže rozveselit:

Prostě mi tahle písnička přijde taková optimistická a když mám špatnou náladu, tak mi je po téhle písničce hned o trochu líp.

Písnička, která mi dodá energii:

 Na dodání energie potřebuju přesně takovýhle typ hudby. Teď jsem si uvědomila, že Bett měla na stejnou otázku taky písničku od AC/DC. 

Písnička, která mě dokáže rozbrečet:

Tak ne že by mě úplně rozbrečela, ale vždycky začnu být smutná, i když zároveň mě i trochu povzbudí. Hrozně se mi totiž líbí text písničky.

Písnička na cesty:

Hádám, že asi kvůli tomu videu, ale kdyby mě někdo posadil do autobusu a řekl mi, že si mám na cestu vybrat písničku, tak bych si na 100% vybrala tuhle.

Písnička, kterou poslouchám když se cítím osamělá:

No asi taky kvůli textu písničky. Mám ji hrozně ráda, i když jí asi nikdo moc nezná. Jinak třeba Human od Christiny Perri.

Nejoblíbenější filmová písnička:

 Samozřejmě jsem neodolala a musela jsem to sem dát. Kdyby po mě někdo chtěl všechny moje oblíbené písničky z filmů, tak by asi dostal seznam dlouhej až do Narnie.
Jinak teď hodně poslouchám písničky z Divergence a Města z kostí.

 A ještě tady máte pár písniček co poslední dobou poslouchám dost často:
Samozřejmě mě zajímá co posloucháte vy, takže mě to klidně napište do komentářů, budu jen ráda. :)
Tess

1 komentář:

  1. já jsem se teď zaposlouchala do 5 seconds of summer :D
    pěkný článek

    Jimmy stille

    OdpovědětVymazat