22. 7. 2014

Outfits and review!

Vzpomínáte si ještě, jak jsem říkala, že mě čeká spousta nových věcí? Tak jsem se spletla. Čeká mě spousta nových nečekaných věcí. Tak třeba o výhře v giveaway jsem se zmiňovala, ale jednu věc jsem vám zatajila. Naše první spolupráce. Nekecám, no vážně. Když nás firma oslovila, padla otázka, kdo si výrobek vybere. A vzhledem k tomu, že Bett byla na dovolené a ségra musí nosit jen bavlnu apod. (má ekzém), tak to zbylo na mě. Nebudu vám popisovat ty dny, kdy jsem nekonečně mnohokrát položila mamce otázku: Nebylo něco ve schránce? a přesunu se rovnou ke včerejšku, kdy mi balíček konečně došel. Abych to upřesnila, spolupracovaly jsme s obchodem Bellinda. Dali mi na výběr ze všeho a já si po dlouhém (dlooouhém) vybírání zvolila legíny. A protože opravdu nejsem typ člověka, co píše slohovky o obalu rtěnky nebo materiálu trička, zvolila jsem trošku jiný styl recenze. Vymyslela jsem vám k tomu oufity. Tak popadněte hrnek kafe/čaje/kakaa a jdeme na to.
Vzhledem k délce úvodu je vám jstě jasné, že já  popadla zrovna to kafe.

 http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
 Napřed vám teda ukážu outfity (budou dva), a pak se vrhnu na recenzi. Tenhle outfit se mi hrozně líbí a důkazem je, že jsem si ho nesundala a teď v něm tady sedím a píšu, hehe. Legíny se hodí spíš na podzim, ale nevím, jak vy, já když se podívám z okna, napadá mě jen jedno slovo: podzim. Klasický počasí - prší a je zataženo, tak se mi nedivte.


Úplně se vidím, jak ty legíny budu nosit k sukním a šatům. A taky na doma, protože jsou neuvěřitelně pohodlný. 


Jo, uhádli jste. Tohle je ten outfit, který bych si rozhodně vzala na doma. Vzhledem k tomu, že svetr není zase tak dlouhý a legíny jsou trošku (trošku víc) průhledný, do školy by to asi nebyla zrovna šťastná volba. Ale vážně, nehodí se to úplně dokonale k podzimním večerům, kakau a filmům? Já vám to řeknu: naprosto.


A teď k recenzi. O obchodu Bellinda, už jsem slyšela, ale nikdy jsem od nich nic nezkoušela, takže to byla super příležitost. Na stránkách, které najdete zde, mají hodně velký výběr (proto jsem si vybírala tak dlouho, hehe) punčocháčů, podkolenek, ponožek (měli tam jedny super měkký, u kterých jsem váhala, ale zrovna je neměli na skladu) a spodního prádla. Já si teda vybrala legíny, protože punčocháčů mám dost a podobný jsem už dlouho chtěla. Jak vypadali, než jsem z nich servala obal a nadšeně si je vyzkoušela, můžete vidět nahoře. A s čistým svědomím můžu prohlásit, že jsou neskutečně měkký, pohodlný, přijemný a elastický. Bála jsem se, že mi budou malý, ale ani náhodou, přizpůsobily se postavě úplně bezvadně. A jak jsem tak koukala na ty punčocháče, určitě taky budou super měkký. Takže za mě rozhodně doporučuju a legíny najdete tady. Měli je ještě v jiných barvách, ale já jako zastánkyně černé jsem měla jasno.

Tak snad se vám recenze líbila a třeba bude takových článků někdy i víc. Legíny teda doporučuju, asi v nich odteď budu žít a jednou mě v nich i pohřbí. Rozhodně se koukněte na stránky a do komentářů napište, jestli se vám článek líbil. Tak já jdu něco dělat, mám podezření, že to kafe se mi dostalo hluboko do žil. 
Kejt

8 komentářů:

 1. Legíny jsou skvělá věc a dají se nosit k čemukoliv..A s kofeinem by ses měla mírnit,znáš se..:))
  http://the-original-world.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. ja leginy k sukni nikdy nenosím ale k tomu svettríku vyzeraju super :)

  OdpovědětVymazat
 3. Super článek a ty outfity se mi moc líbí:)
  Legíny jsou jeden z nejpohodlnějších kousků oblečení, teda aspoň pro mě. Ale mám ráda jen takové ty pevné, u kterých vím, že když mi na ulici vypadne z peněženky pětikoruna a ohnu se pro ní, neuvidí všichni okolo jaké jsem si to dneska vzala kalhotky:D
  Christine G ♥

  OdpovědětVymazat