7. 8. 2014

Family doesn't end with blood

Do začátku školy je sice ještě docela dost času, ale mě už popadla Back to school nálada. Možná je to divný, ale já se do školy těším. V září půjdu poprvé do nové školy do prváku a i přesto, že jsem z toho celkem nervózní, tak se nemůžu dočkat. Samozřejmě mě to během prvních pár týdnů učení se přejde, ale co. V dnešním článku vás chci obeznámit se svými plány na nový školní rok. Prostě s věcmi, které bych chtěla dodržet nebo udělat. Myslím, že každý máme nějaký takový seznam a tady je ten můj.

O
Hrozně ráda bych si nějak vyzdobila svoje sešity. Jednak to bude originální a zadruhé mě to aspoň trochu motivuje k učení. Navíc už mě nebaví mít každý rok ty stejný sešity. Jeden už mám, ale upravila ho Kejt. :)
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

Pretty bedroom.
Jak už asi víte, tak se budeme stěhovat. To znamená další změnu a nový pokoj. Už se nemůžu dočkat až si všechno vybalím, ozdobím a až se zabydlím. Jen doufám, že budu schopna si udržet pořádek. A to myslím i ve škole. Jsem dost velká bordelářka a musím se naučit být trochu pořádnější.

True 
Je mi jasný, že dobrý známky nejsou všechno a že na tom až tak nezáleží, ale i tak bych chtěla mít dobré známky. Někomu na tom nezálěží vůbec, ale mě docela jo a určitě se nebudu přes rok flákat.

Iconosquare – Instagram webviewer
K začátku školního roku samozřejmě patří i nové oblečení a já se nemůžu dočkat až vyrazíme na nějaké ty nákupy. Navíc bych si kromě oblečení měla koupit i nějaké nové náramky, náušnice apod.

Nic ale není dokonalý, v tomhle případě mluvím o tom, že poprvé půjdu na jinou školy než moje dvojče Kejt (vlevo) a poprvé po čtyřech letech na mě nebude ve třídě čekat (spíš já na ni) Betty (vpravo :D). Co z toho plyne za plán? Nepřestat se vídat! ♥ (Ano to strašidlo uprostřed jsem já)

Tak to je pro dnešek všchno. Včera jsem byla s Kejt a taťkou ve Vídni a ségra fotila, takže se těšte na fotky.
P.S. Jestli od dneška přestanu psát články, tak je to proto, že jsem byla zabita Kejt a Betty za tu poslední fotku...
 Tess

4 komentáře:

 1. Jee, já to měla úplně stejně, také jsme se stěhovali, když jsem šla do prváku. Bylo to hodně změn, ale bylo to fajn. Určitě se nemusíš bát :) Sešity si také chci nějak vyzdobit, protože to co se u nás prodává je většinou fakt hrůza :D

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkný článek :-), jinak nových věcí se určitě neboj, i když tě samozřejmě chápu :-).
  Glamour and beauty

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za milý komentář u mě na blogu :). Nová škola bude určitě super, poznáš spustu nových lidí a tak. Je to těžký hlavně zezačátku, než si na všechno zvykneš (styl učitelů, známkování) ale pak už je to v pohodě :). Taky ujíždím na nakupování nových věcí (oblečení a vlastně všeho) do školy :D.

  Jimmy stille

  OdpovědětVymazat
 4. super článok :) a nech ti to zariadenie pekne ide :) teším sa na fotky!

  http://wendy-lookbook.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat