31. 8. 2014

Holiday new in

Už se to blíží. Zase. První školní den. Proč? Mě se tam táák strašně nechce! A navíc jdu do nové školy a vůbec (vážně vůbec) tam nikoho neznám. Nemám vůbec chuť se s někým seznamovat a pořád se usmívat atd. Nevím čím to je, ale asi jsem moc líná. Navíc jedeme hned druhej den na adapťák a já nevím s kým mám jako být na pokoji nebo tak. No prostě bude to trapas, jak jinak. Ale to bude až pozítří, takže vás tím nebudu zatěžovat a budu psát o mnohem (mnoooohem) zábavnějších, prospěšnějších a hlavně důležitějších věcech. O nakupování. Za prázdniny jsem si toho koupila vážně hodně. A ni vám to nebudu všechno ukazovat. Já vím, jsem hrozná. Hodně věcí je z Ameriky, protože tam člověk nakupovat prostě musí a tečka. Dokonce mi to nakupování dovolil i taťka, ale řekl, že se do vánoc nesmím koupit nic, co bych nutně nepotřebovala. Haha. Hned jak dopíšu článek jedem s mamkou do Olympie. Trošku ti to nevyšlo, tati! Já totiž nutně potřebuju nějaký boty na podzim. To je ale pravda pravdoucí. Užijte si poslední dny vašeho (i mého) života!
 
První věcí co jsem si v Americe koupila byla tahle svíčka z Bath and body works. Voní naprosto úúžasně! A je spíš na podzim nebo na zimu.


 Další věcí, kterou jsem si koupila v NCY je tahle mikina. Je vážně hrozně hezká a měkoučká. A navíc byla ve slevě, jako asi všechno co jsem si tam koupila.

 Taky jsem byla s mamkou v Ikei. Byly jsme tam asi 4 hodiny a nakoupili spoustu věcí. Tenhle rámeček už jsme chtěla hrozně dlouho, ale všude byl hrozně drahej. Ale v Ikei stál 80 korun! Takže jsem si ho musela koupit.
Tyhle věcičky jsou taky z Ameriky. Jsou krásně voňavý a takový svěží- já vím, zní to divně, ale jinak to popsat nejde.

Další věc je taky z B and BW a je hodně sladká a hodí se na léto. A byla ve slevě! Jo a je to svíčka.


Něco z mých školních pomůcek.

Nejkrásnější přehoz na postel z Ikei.

Jsem největší bordelář, kterýho znám. A začalo mě to štvát, takže jsem si koupila tyhle věci, abych si udržela trošku pořádek.

Post it- bez těch by to nešlo!

Nejkrásnější sešity z Estonska.
Omlouvám se, ale vážně neumím fotit oblečení! Tohle je Sukně z Ameriky. Je snad nejhezčí, kterou zatím mám a beru si ji zítra na první školní den!

Už možná víte, že moji nejoblíbenější značkou kosmetiky je Benefit. A na letišti v Londýně měli velikánskej stánek, takže jsem si hned musela něco koupit- o půlku levnější něž u nás, jak jinak. Ještě jsem si koupila voděodolnou řasenku a je skvělá!

Další věcí za Ameriky je tohle pyžamo. Je úplně nejlepší a nejkrásnější.

Zase nejde poznat, co to je. Tohle jsou prosím pěkně šaty. Ale jsou naprosto boží! Úplně je z nich cítit New York.

Další pyžamko, tentokrát s dalmatínama.

Už hrozně dlouho jsem hledala nějakou takovou malou kabelu a našla jsem ji překvapivě v Americe.


Nejlepší baťůžek do školy. Na první pohled se mi moc nelíbil, ale potom jsem se do něj zamílovala.

Tak to by bylo asi všechno. Snad to zítra všichni zvládneme. A když ne, tak co. Už jsem se dokázala ztrapnit tolikrát, že jedou mi to neuškodí. Hodně štěstí!
Bett

6 komentářů:

 1. Nestrachuj se hlavně toho prního dne. Když jsem šla do prváku, taky jsem nikoho neznala a pak byl hned adapťák a já nevěděla, s kým budu. Pak jsem se ale spřátelila s jednou holčinou a paráda, tak držím palce. :)
  Jinak závidím Ti nákupy v Americe, nakoupilas parádně! <3

  OdpovědětVymazat
 2. Pukám tady závistí. Neuvěřitelně ti závidím přehoz, oblečení a věci z BABW! (: Snad ses tam s někým už seznámila

  OdpovědětVymazat
 3. Já nevim, co pochválit dřív. Ty sešítky, svíčky nebo kabelku? Vážně všechno je nádherný :)

  OdpovědětVymazat
 4. Parádní nákupy, Ameriku závidím :-( snad se tam taky někdy podívám!

  OdpovědětVymazat
 5. Tichá závist, nejkrásnější věci

  www.pigavo.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat