21. 8. 2014

My favourite youtubers and bloggers

Stejně jako se já snažím dávat inspiraci vám, musím ji taky někde brát. A rozhodně nebudu tajit, že většinu času na počítači trávím čtením blogů nebo díváním se na videa. No a protože už mám té inspirace přebytek, rozhodla jsem se s vámi o ni podělit. V tomhle článku vám doporučím nějaké blogy a youtuberky. Ano, určitě nás všechny napadne Bethany, protože tu doporučuje snad každý (kdo se dívá na videa), proto jsem se taky snažila najít spíš začínající blogy/vlogy, abyste je spíš neznali. Tak si nalijte kafe a připravte se na horu inspirace.

http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
No dobře, tak ne všechny budou začínající, ale přinejmenším nemají šest milionů odběratelů a nevyhrály Teen Choice Awards (tleskám Bethany!). První je Claire Marshall (nahoře vlevo), dělá spíš módní videa a má docela hodně vlogů, rozhodně bych doporučila a její kanál najdete tady. Další je Kailee Mckenzie, která má něco přes dvě stě tisíc odběratelů, dělá taky víc módní videa, ale i třeba takový na zamyšlení, rozhodně má talent a její videa najdete tady. Třetí je youtuberka, kterou nejspíš znáte, ale nemohla jsem ji sem nedát - Evelina Barry (dole vlevo). Původně z Ruska, ale teď žije v LA, bude mít vlastní kolekci šperků a má ty nejlepší módní (a kecací) videa. Miluje jednorožce a můžete se na ni podívat tady. Poslední je Sarocha B (dole vpravo). Ta je opravdu hodně začínající, ale zase - super módní videa (outfity, lokbooky), koukněte na ni tady.


Další je youtuberka Kenzie Elizabeth (nahoře vlevo). Má videa tak nějak všeho druhu, ale taky se spíš přiklání k outfitům a GRWM, rozhodně se na ni běžte kouknou sem. Pak je tady další youtuberka, kterou nejspíš taky znáte. Na YT se jmenuje clothesencounters a její jméno je Jenn. Ta má vlastně jenom fashion videa, ale hrozně pěkný a její poslední video je dokonalý, takže mazejte sem. A už se dostáváme k blogerkám. The world by Kejmy (dole vlevo) - má nádherný články a hrozně pěkně píše, občas má i outfity, ale většinou jsou to spíš myšlenky. Koukněte sem. A další je blog, který opravdu teprve začíná, ale já podobné blogy miluji. Jmenuje se The Breakfast Club. Kratší články, ale super styl a rozhodně si zaslouží víc čtenářů, takže sem!

No, článek už je dost dlouhý, ale ještě bych chtěla doporučit dvě blogerky. První je Klaudia, která nedávno začala blog, který ale vypadá, jako by ho měla už hodně dlouho. Outfity nemají chybu a kvalita článků je skvělá, takže ->> sem. A poslední blog je maybe i am. Autorka teď byla v Anglii, takže tam má spoustu článků tom, ale taky úúúžasný fotky, takže - sem.

Tak snad vás ta vlna inspirace nesmetla a doporučila jsem vám dobře. Kdyby náhodou nějaké autorce blogu vadilo, že je v tomhle článku, ať se ozve a já s tím něco udělám. Tak doufám, že teď už pročítáte jejich blogy a díváte se na videa. A já jdu dělat to samý.
P.S. omlouvám se, že článek nebyl včera, ale stěhování je stěhování
Kejt

4 komentáře:

  1. Evelina je boží, taky ji odebírám. Má nejlepší styl, co se "kecacích" videí týče :)

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuju moc za tipy :) hned jsem začala odebírat Claire Marshall..je naprosto nádherná *.*

    OdpovědětVymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat