14. 8. 2014

Smile comes despite the danger

Prázdniny každý prožívá jinak. Někdo se právě vyhřívá na sluníčku u moře, někdo si fotí památky všude možně po světě a někdo prostě jen sedí doma a užívá si volna. A já? Já balím. Kdo poslední dobou zabloudil na náš blog, tak se dočetl, že mě a Kejt čeká stěhování. A vzhledem k tomu, že ségra už svůj Wishlist na blogu má, teď je řada na mě. Nebude to ale úplně jen o věcích, které do nového pokojíčku chci, ale spíš o nápadech, jak pokoj vylepšit.

Bedroom
Takhle nějak si představuju svůj vysněný pokojíček. Modrobílá kombinace♥. Musím se pochlubit, že ten polštářek, co je na křesle už mám, postel budu mít sice o dost menší, ale vzhledem k tomu, že je celý tenhle pokojík zařízený z IKEY, nebude to zase takový rozdíl, protože my nakupujeme v tomhle švédským obchůdku snad všechno. :)
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

Untitled 
Tenhle nápad vám musím vysvětlit, protože (překvapivě) nejde o světýlka (samozřejmě by mi nevadilo je mít). Jde o to, že chci mít na posteli přes den přehoz se spoustou polštářků, aby to působilo víc jako pohovka než postel. Jen nevím jak moc budu stíhat to každý ráno rovnat...

did a lil decorating 💕👽 
Mít na stěně spoustu citátů je takový můj malý sen. Navíc ty šípy...♥ Pochybuju ale, že mi to mamka dovolí. U mě se totiž bude malovat... A třetí důvod: lapač snů. Jeden už mám, ale tak nějak tam upadlo pírko, takže asi budu muset požádat sestřičku o výrobu nového.

Tento nápad je nejspíš neproveditelný. 1. nemám ani ponětí kde vzít šípy a 2. fakt nevím kam bych to dala. No fotka by se mi tam snad vešla.

potterheads will get this 
Jako fanoušek Harryho Pottera, by se mi něco takového líbilo. Ale jaksi nevím jestli je to proveditelný.

Kdyby se mi nějak povedlo dostat tenhle obraz (nebo jak to nazvat) do mého budoucího příbytku, tak nejspíš začnu skákat po pokoji a hrozně šíleně se smát. Prostě takový ty věci co děláte, když naprosto zešílíte štěstím. 
Já vím že si asi říkate, že je to jen kus obrazu s citátem, ale kdo už četl pár mých článků, tak pravděpodobně už ví, že je to jen jedna z mých nesmyslných úžasných úchylek.

News 
Jen dvě slova: Kéž by.
Můj nový pokojíček má ovšem jen jedno okno a navíc střešní. Ale knihovnu mít budu, velkou, bílou a doufám, že jednou i plnou knížek :)

Tak to je asi to hlavní. Snad se mi to tam všechno vejde, teda pokud se mi moje přání splní. Jak jste mohli vidět, tak jsem si jako obvykle vybrala poněkud těžce splnitelná přání. Ale pro ty co říkájí že je to nemožné: It's kind of fun to do the impossible - Walt Disney
Už chápete co jsem myslela tou úchylkou na citáty?
Tess

7 komentářů:

 1. Lumos, Nox mám :) páči sa mi ten nápad s citátmi

  OdpovědětVymazat
 2. určite neprestaň veriť, že sa ti raz tieto veci podarí splniť. :) ani sa nenazdáš, a budeš si zariaďovať vlastné bývanie podľa seba. :)
  Ms Rontgen | expressing myself

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky! Zařídit si pokoj, či byt podle vlastního vkusu by se líbilo každému! :)

  http://sugar--spice--nice.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Tiež mám úchylku na citáty. :) a posledná fotka je dokonalé miesto..
  Stray Alley

  OdpovědětVymazat
 5. Citáty mám taky ráda :) Jsem zvědavá, jak nakonec budu Tvůj pokojík vypadat
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Važně miluju HP a tohle je skvěly napad! A citaty jsou taky super věc, bohužel jsem je ještě nezrealizovala.
  PS: Podle tveho vysněneho pokoje soudim, že mas super vkus, jako ja! :D

  OdpovědětVymazat
 7. Skvelá inšpirácia, mne sa veľmi páčia svetielka nad posteľou. :-)
  The city of fashion

  OdpovědětVymazat