22. 8. 2014

This is my summer

Prázdniny už naneštěstí skoro končí, což znamená, že budeme muset zase do školy/práce, nebudeme si moci přispat, celý den se válet v posteli s notebookem nebo nějakou tou knížkou. Kafe už nebude sloužit jen na dobrou náladu, ale na to aby jsme uprostřed dne neusli at už v tramvaji, v lavici nebo uprostřed čehokoliv důležitého (zapojte fantazii). Někdo bude sesvým volnem spokojený a někdobude akorát vzpomínat na všechno co chtěl udělat, ale neudělal. Každý léto strávil jinak a já vás dnes obeznámím s tím, co jsem o prázdninách stihla já.

; ((


1. Stěhování
Tohle je asi nejpodstatnější část letošního léta. Stihly jsme se ségrou pomoct babičce a k tomu jsme zvládly nějak nacpat do krabic i náš ... český slovo? Hmm.. máte to tu anglicky - mess. Odměnou by nám měl být nový krásný a pohodlný byt.
. 

2. Seriály, filmy, knížky
Vzhledem k tomu, že se mi podařilo hned na začátku prázdnin onemocnět skoro na dva týdny, nebylo toho moc co dělat a tak jsem trávila čas jak nejlépe jsem mohla. Ano, začtená do knížek nebo nalepená k počítači se seriálem. Musím se pochlubit, že jsem byla dokonce třikrát v kině. Jak vycvičit draka 2 (spolu s kamarádkou, kterou jsme rok neviděly), Na hraně zítřka (se ségrou a taťkou) a naposledy na  filmu Lucy (tentokrát s mamkou). Všechny tři filmu můžu doporučit.
😍 

3. Tábor
Spolu s Kejt a Betty jsme jely na týdenní tábor, který byl inspirovaný knížkou a filmem Hobit. Nebylo to poprvé co jsme na tenhle tábor jely a jako obvykle nás nezklamal. Hrozně jsme si ho užily a snad příští rok pojedeme zase.
A hobbit 
4. Shopping and travel
Sice jsme nejely na nějakou extra dovolenou, ale byly jsme se podívat ve Vídni (a navštívily jsme i FOREVER 21), potom jsme jely shopovat do Olomouce a nakonec si něco koupily i v Brně. Je toho překvapivě docela dost, takže se těšte i na nějaký New In

 5. Taneční soustředění
V podstatě na něm právě spolu se ségrou jsme, a doufám že si to užíváme. Přece jen je to poslední týden prázdnin. 
No importa el estilo que hagas, nos une una sola pasion... Bailar ♡ 

Omlouvám se jestli tenhle článek není nic moc, ale psala jsem ho dost pozdě, protože jsem si samozřejmě až do dne před odjezdem nevzpoměla, že mám nějaký článek napsat.
 Tess 

2 komentáře:

  1. Děkuju za doporučení filmů, jdu na to mrknout :)

    OdpovědětVymazat
  2. já toho tyhle prázdniny moc nestihla a do školy se mi vůůbec nechce!:(
    na new in se těším:)

    OdpovědětVymazat