5. 8. 2014

Wake up and live

Omlouvám se všem, kterým chybí moje velíce duchaplné články, ale jsem pořád někde pryč. Potom, co jsem se vrátila z NYC jsem hned další den jela na tábor. A po táboře jsem zase jela na kola.Taky asi moc dobře nezvládám dlouhý cesty letadlem a ten posun (6 hodin), protože jsem byla nějak divně nemocná. Poslední den v NYC jsme měli jít nakupovat a já jsem půlku dne prospala. Ale ani nemoc mi nezabránila v tom jít do toho obchodního centra a koupit si spoustu věcí. Ale to uvidíte v nějakém dalším článku.V některým dalším článku vám taky ukážu fotky z NYC a Itálie. Teď jsem na Vysočině na kolech a nevzala jsem si foťák, takže nemůžu ani nic fotit a nemám žádný nápady na články. Ale to je u mě naprosto normální.
Takže jsem se rozhodla udělat wishlist, ale nejenom tak obyč. Bude to Back to school. Ano, vím že takový nechutný věci jako škola se nemají o prázdninách připomínat, ale já už mám takovou školní náladu...
Untitled #32

1. Poslední dobou se mi hrozně líbí tyhle volánkový trička a chtěla bych si nějaký koupit, ale přijdou mi všude hrozně drahý.
2. Vážně? Vážně potřebujete vysvětlení proč chci (potřebuju) tohle tričko?
3. Jsou na tom zmrzliny, takže není o čem mluvit.
4. Ách, nejsou krásný? Akorát to má jeden maličkatej problém. Asi bych se v nich přizabila. Musela bych je mít vystavený v poličce a jenom se na ně koukat. Ale upřímně by mi to ani nevadilo.
5. Musím začít nosit kalhoty. Vážně musím. Nosím jenom sukně nebo šaty a legíny.
6. Hrozně jsem si oblíbila tyhle svetříky a na podzim, nebo na léto když je zima, se hodí.
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more


Untitled #33


Taky bych si chtěla trošku předělat pokoj. Ne nic zásadního, jenom pár nových doplňků a třeba přeskládat nábytek. Takže v nejbližší době určitě zabrousím do Ikei :)

.
Nevíte někdo kde by se daly sehnat tyhle ty ozdobný lepící pásky? Hledám je už hrozně dlouho, ale žádný se mi nelíbili.

Tfios diy notebook
Okay.

My "DIY notebook" for school 💕💜
Byla jsem se dívat v papírnictví a ty sešity do školy jsou fakt děsný. Nenašla jsem ani jeden, kterej by nebyl drahej a nebo by na něm nebyly motorky nebo Hannah Montana. Takže jsem se rozhodla, že si koupím takový ty obyčejný a sama si je ozdobím.
How to 💕
Tohle je super nápad. Asi to zkusím, protože tyhle složky jsou hrozně drahý.

Tip | Locker Organization | The Container Store
KONEČNĚ budu mít skříňku! Hrozně se těším až si ji vybavím a vyzdobím!


Tak to je všechno. Není to tak úplně typický wishlist, ale snad se vám to líbilo. Mějte se krásně a užívejte prázdnin :)
Bett2 komentáře:

  1. ó můj bože, ty černé boty jsou skvělé! Odkud jsou? :)

    OdpovědětVymazat
  2. Oo, ty boty jsou přímo dokonalé!! ♥

    OdpovědětVymazat