12. 8. 2014

Weird tag for weird girl

Můj život je divný. Já jsem divná. Ale šťastná. Na tom něco bude. Někdy je prostě potřeba aby byl člověk trochu blázen. Myslím si, že divní lidi si víc užívají života. Dokážou se smát naprostým blbostem a většinou jim nezáleží na tom, co si o nich ostatní myslí. A protože jsem tak trochu nenormální a dlouho se tady neobjevil žádný tag rozhodla jsem se udělat tag 15 weird facts. Snad se vám bude líbit. V nějakém dalším článku vám určitě ukážu fotky z NYC, ale teď jsem moc líná a nechce se mi je vybírat. Ano já vím, že jsem hrozná, líná a já nevím co, ale když ona na mě postel a noční stolek, na kterým je velikej hrníček plnej kafe a filmy, volá. Takže pá.


http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
1.Jakou přezdívkou tě oslovuje jen tvá rodina?
Mamka mi občas říká kloboučku- nechápu proč (po kom tu divnost asi mám, že?) a taťka mi říká Bedýnko. To nevymyslel on, ale moje nejmilejší nejlepší kamarádky. Ty mi taky vymyslely přezdívku Alža jakože alza.cz ( vánoce, vánoce, letní vánoce - říká vám to něco? taková ta odporná zelená věc, teda asi mimozemšťan nebo co to má být)


2.Jaký je tvůj divný zlozvyk nebo zvyk?
Moc nevím jaký je rozdíl mezi zvykem a zlozvykem. Asi nějaký divný zlozvyk nemám. Často si povídám sama se sebou, s mýma pejskama nebo s imaginárním kamarádem (muhehe). A taky si často koušu nehty. A divných zvyků mám spoustu. Třeba když jdu po chodníku tak musím vždycky stoupnout jenom na jednu tu dlaždici. A to stejný na přechodu. Buď na bílej pruh nebo na černej. 

add a caption

3.Máš nějaké zajímavé fóbie?
STRAŠNĚ ale strašně se bojím tmy. Brrr... a duchů a vrahů. A taky mám fobii ze smrti. Ani né za svojí smrti, spíš za smrti někoho cizího. 

.

4.Jakou písničku miluješ a nahlas si ji prozpěvuješ?
Těch je hodně. Třeba Boom Clap od Charli XCX nebo Let it go z Frozen.

5.Je nějaká maličkost, která tě dokáže šíleně vytočit?
Když se mi někdo snaží namluvit, že nemám pravdu a já ji přitom mám. Nebo když musím uznat že ji nemám. A nebo když mi někdo zakazuje říct svůj názor. Já jsem už odmalička na všechno měla svůj názor a nejradši bych ho všem vnutila. Já vím, jsem hrozná. Jo a taky mě vytáčí když někdo něco vypráví a říká to jinak něž to bylo!

6.Co byl tvůj první plyšák a jak se jmenoval?

To už si vážně nepamatuju, ale plyšáky miluju. Mám jich plnou postel. Nejhezčí plyšáky mají v Ikei. Když přijdu do toho plyšákovýho oddělení jsem jako v nebi! I se spoustou prťavých tříletých dětí...


7.Na jaké straně postele spíš?
Já většinou spím rozvalená přes celou postel. Ale v létě když je horko spím často u zdi, protože je studená a chladí :)

Room, classic

8.Jaký máš podivný tělesný um?
Um? Vážně? Co je to za slovo? No, ale zpátky k otázce. Umím udělat takový divný věci s prstama na ruce.
Tak je jako pokrčit a zvlnit. Je to hrozně nechutný. Ale baví mě to ukazovat lidem a ti se toho (mě) bojí :)

9.V čem doopravdy spíš?
Jak kdy. Většinou ve velkým tričku a šortkách. Ale někdy taky ve svetru nebo v noční košilce :)

All day All night

Tak to by bylo asi všechno. Nejsou to všechny otázky z tagu, ale některý byly až moc divný (i na mě, a to je co říct). Užívejte si poslední chvíle života, než začne š.k.o.l.a !
Bett

4 komentáře:

 1. Super tag!
  PS. Asi miluju tvé kytičkované povlečení ♥
  HAIR IN DA STREET

  OdpovědětVymazat
 2. S tou pětkou úplně souhlasím. Nejhorší je, že jak mě vytočí tvrzení, že nemám pravdu, působím ještě nedůvěryhodněji a když mám za čas důkaz, už si ani nepamatují, že mi tvrdili opak. -.- :D

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkný článek! :D
  S tou pětkou a šestkou jsem na tom stejně, vážně nesnáším když se mi někdo snaží vyvrátit, že mám pravdu a oddělení s plyšáky v Ikee je pro mě velmi oblíbené místo :).

  Jimmy stille


  OdpovědětVymazat
 4. to s tými dlaždicami som robievala, ked som bola menšia. :D a tiež mi lezú na nervy ľudia, čo sa so mnou budú hádať aj ked mám pravdu očividne ja. pandový plyšák je cute, som na pandy zaťažená. :D

  OdpovědětVymazat