21. 9. 2014

DIY + organize tips for school

Abych se vám přiznala, vlastně nechápu proč tenhle článek dělám. Má vás inspirovat pro nový úmorný školní rok, ukázat vám, jak si ho vylepšit a pomoct vám si učení zorganizovat. Pochopte, tohle se snaží dělat člověk, co pije v osm hodin (večer) kafe, vyšiluje v každé hodině a směje se zoufalstvím v chemii. Ale tak nic není nemožné, takže zkusit to můžu ne?
P.S. jinak jsem dost dlouho dumala nad tím, jak mám tenhle článek napsat, protože jenom já můžu začít BTS (back to school) sérii až po třech týdnech školy


http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
Proč nezačít tím nejlepším, že. Upřímně tyhle sešity miluju, i když si to trošku protiřečí s tím, že jeden je do chemie a druhý do fyziky. Asi abych byla nadšená aspoň ze sešitu, když ne ze svých schopností. Asi vám nebudu popisovat, jak to vyrobit, k tomu snad ani žádný návod není. Nebo je jich dalších milión po celým internetu.


Na ten aztécký musíte mít fakt náladu, protože malovat celej sešit chce fakt odvahu, ale tak já jsem se do toho pustila a náhodou to zase tak hrozně nedopadlo. Druhý sešit je lechce pochopitelný na vyrobení, ale za to je hrozně roztomilej (no ne?).


Tak jo, vůbec nemám tušení, na co mi tahle obrovská tlustá (za to překrásná) složka bude, ale prostě jsem si ji musela udělat. Jestli nechápete proč, tak se podívejte na moje tumblr a pochopíte.


Nojo, nebijte mě, vím, že tohle DIY dělají úplně všichni, takže to samozřejmě znamená, že já to musela zkusit taky.


Prostě zastrčte do obalu na sešit pomalovanou A4, a pak teprve sešit. Jednoduchý, rychlý a tumblr vypadající.Určitě jsme všichni pochopili, že tenhle je můj neoblíbenější, že.


Tenhle se mi fakt hrozně líbí (i když je to celý psaný nakřivo). Prostě popiště celou A4 různýma citátama, slovama, textama z písiček, čímkoli, oblepte hřbet sešitu páskou, A4 vložte do obalu, a pak to stejný udělejte i se sešitem. Uvidíte, že se vám hned bude studovat líp (kecám, nebude, ale vypadá to hezky).


A přesouváme se k organizačním věcem. Mně hodně pomáhají tyhle lístečky, prostě si tam napíšu co musím udělat, a pak to (někdy v daleké budoucnosti) doopravdy udělám. Možná nic takovýho nepotřebujete, ale já ty věci v tu chvíli, co mě napadnou, zapomenu, takže...


 Tohle všichni známe. Kartičky mi fakt pomáhají, hlavně na slovíčka. Nebo na prvky do chemie. Akorát nevím kam je mám dávat, protože mám na stole asi deseti centimetrovou věž těchle papírků.


Jedno slovo - fixky. Copak není svět lepší, když je všechno barevný a počmáraný? Haha, to sedí od člověka, jehož nejoblíbenější barva je černá.


Tohle je takový tip s sebou do školy. Samozřejmě všichni víme na co jsou žvýkačky, ale já jsem pro ně vymyslela novou funkci. Vždycky když se ve škole nudím (všichni víme, jak často taková situace nastává), tak dostanu na něco hroznou chuť. Pořád bych něco jedla, bohužel moje svačina není bezedná, takže si místo ní vezmu žvýkačku a tadá - nemám na nic chuť. Teda do chvíle, kdy ta žvýkačka přestane mít chuť. Což je asi tak do deseti minut. Panebože, proč já vám vlastně něco radím?


A to nejlepčí na konec. Chtěla jsem ho hrozně dlouho a myslím, že za to docela stojí.  Tak že bych měla vlasy jako nový to zase ne, ale dodá to objem a pěkně to voní.

Tak, uf. Konec. Trošku delší článek, než jsem předpokládala a navíc nevím, jestli vám vůbec k něčemu byl. Já se teda zrovna teď směju zoufalstvím, že zítra to začíná znova. A žádná barevná fixka mi náladu nespraví. Ale kafe jo. Z čehož vyplývá, že bych mohla všechen tenhle text smazat a dát sem jenom fotku kafe. Hah, bože, to může napadnout fakt jen mě.
Kejt

9 komentářů:

 1. Ty sešity máš uplně BOŽÍÍÍ :D

  OdpovědětVymazat
 2. "Don´t grow up its a trap" sešit je nejlepší :D.

  Jimmy stille

  OdpovědětVymazat
 3. pěkné sešity! náhodou super článek, inspirovala jsi mě k výrobě podobných sešitů do školy :)
  a ten suchý šampon z Douglasu musím zkusit, láká mě už dlouho :)

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělé tipy na sešity, díky :))

  OdpovědětVymazat
 5. Práve pre toto mi chyba škola :( kupovať si nové perá, zdobiť si zošity ... to ma na škole neskutočne tešilo a vždy som si myslela ze sa budem potom viac učiť keď budem mať pekný zošit...a podobne :) no nikdy sa mi to nepodarilo.. a pravdu povediac, pekné zošity nosím teraz po kabelkách (čisté - pretože si myslím že ich využijem ako diár) a pekné perá si nosím do roboty a stále si ich schovávam aby mi ich nevzal niekto okoloidúci :D Inak .. fakt pochvala, moc sa mi páčia tie zošity :))

  OdpovědětVymazat
 6. Krásne zošity!:)
  http://theworldbycornelia.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 7. To je úplně dokonalé, já jsem na papírenské potřeby úplný maniak a v Čechách zase takový výběr krásných diářů, sešitů apod. není, takže tohle je skvělý nápad. :) MIRACULOUS STYLE

  OdpovědětVymazat