14. 9. 2014

Fall is my love

Do poslední chvíle jsem neměla tušení, o čem budu psát, tak mě nesuďte, jestli z toho vzejde naprostá blbost. Ale pár věcí vím najisto. Bude se to týkat podzimu. Budou tady fotky z tumblr a nevynechám slovo kafe. To vypadá docela slibně, ne? Napadlo mě, že udělám takový úvodní článek do podzimu. Moje nutnosti pro podzim, co pro mě znamená, co nejčastěji dělám...Vůbec nevím, jak to dopadne, ale zrovna teď jsem natěšená, protože podzim doslova miluju a celou tu atmosféru, fotky na tumblr, chlupatý šály, teplý ponožky, ňáh (myslím, že slovo ňáh popisuje přesně moje pocity). Jestli nad touhle košilí taky v duchu ječíte (nebo klidně i nahlas), můžeme se sejít a založit klub, kde nad ní budeme slintat 24 hodin denně. Ta košile vlastně shrnuje všechno, co mě napadne při slovu podzim. Je měkká, má ty nejúžasnější barvy a je oversized. Jestli nic takové nemáte (jako já do včerejška), tak utíkejte do světa a nějakou si domů přineste, prostože se to vážně vyplatí.Co se týče kosmetický must haves, pár jich mám. Myslím, že je jasné, jaká je moje oblíbená podzimní barva: tmavě červená až tmavě fialová. Černý nebo tmavě červený lak je základ, k tomu tmavší rtěnka (ale nepřehánejte to, teda pokud nejste člen Adam's Family, potom to máte povoleno) a černý linky to všechno doplní. Poslední dobou mě hrozně baví si malovat linky, ale zase - jenom umírněně.


Já a prstýnky to je love story sama o sobě. A tyhle budu milovat dvojnásob, protože mi je dala maminka, nosila je když byla stará asi tak jako já. Ale i kdyby byly jenom z obchodu, podívejte se na ně proboha!

 Samozřejmě ne každý si skočí do Ameriky pro tuhle  úžasně přeúžasně vonící svíčku, ale jakákoli skořicová svíčka stačí. Protože skořice a podzim jsou kamarádi. Jo a nezpomeňte na skořicový žvýkačky!


Haló! Pokud nejste osoba, kerá miluje chlupatý věci, především chlupatý ponožky, tak snad ani žádná osoba nejste, proboha, Já bych v nich klidně žila pořád. A tyhle mají na boku králíčky, hehe.

Teď bych vám ráda doporučila pár písniček, protože jak jinak chcete naladit tu útulnou atmosféru?
Tahle vám hned zvedne náladu. Tahle je moje oblíbená. Jedna od The XX. Tahle je prostě dokonalá, ty slova...A tuhle sem prostě musím dát, protože má perfektní slova a pustila mi ji ségra.


Pokud jde o to, co na podzim ráda dělám je toho spousta. Čtení je samozřejmost a (i když už toho autora snad zná každý) hrozně bych vám chtěla doporučit knížky od Johna Greena, protože je fakt génius. Focení miluju a myslím, že na podzim se fotí snad nejlíp! A jak normálně procházky moc nemusím, tak na podzim mi vůbec nevadí, A nevím jestli je to činnost, ale pití kávy je na denním pořádku (to je teda pořád, ale tak).

Doufám, že jsem vás aspoň trochu naladila a přetáhla na svoji stranu, já si půjdu dát kafe (jak jinak) a budu pokračovat v pozdimování. Jinak se můžete v nejbližší době těšit na lookbook a třeba i nějaký outfity.
Kejt

5 komentářů:

 1. Myslím, že z toho vznikl krásný článek. Kdo by nemiloval chlupaté ponožky a zachumlat se do deky, když za okny bubnuje déšť :) Červený lak na podzim je moje must have a kafe...bez něj se neobejdu v žádném ročním období :D

  http://recenzekamsepodivas.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. áno áno. ♥♥ jeseň je skvelá. čítanie kníh, čaj, (áno) teplé pletené ponožky♥ najlepšie čo môže byť. večerné prechádzky po farebnom lístí ♥
  super článok :)

  OdpovědětVymazat
 3. focení na podzim je úplně nejkrásnější ♥
  od Johna Greena si plánuji přečíst Hvězdy nám nepřály :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkně napsáno, myslím, že mám na vše uplně stejný názor :-)

  Hezkou neděli,
  http://skills-of-art.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat