11. 9. 2014

New life, new clothes

Nový školní rok, nová škola, nový byt a samozřejmě i pár nových věcí, o které se s vámi v tomhle článku podělím. Na škole se mi líbí, ale je nezvykle velká, ale jako příprava pro Bradavice dobrý. (Ne nevzdám se toho a jo vím, že už jsem s tím otravná). Nových věciček je celkem dost, konečně (kupodivu) jsem si totiž něco vybrala.

To černý tričko je z RESERVED, kde se mi líbí spousta oblečení a nejraději bych to tam vykoupila. Modré tričko je z Olomouce ze SinSay a na zádech má takovou malou slohovku... prostě moc moc textu, kdyby si ti co sedí za mnou ve škole chtěli procvičit anglinu :)
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

Další novinka z Oloumouce, tentokrát z Uncle Sam. Hrozně dlouho jsem chtěla modrou kostičkovanou košily, takže HURÁ. Je sice pánská, ale já stejně nosím košile hlavně pánský, takže tím líp :)

Nový školní rok - nový batoh. To sice není vůbec pravidlo, ale pokud vaše stará taška vysí za ucho jen tak tak a navíc to v ní vypadá, jako by si tam udělalo nějaký zvířátko noru, pak je nový batoh úžasný nápad.

Už docela dost dlouho jsem chtěla novou voňavku a vzhledem k tomu, že moje poslední voňavka byla s Hannou Montanou, tak jsem novou spíš potřebovala. Tahle je naprosto úžasná, nemluvě o tom, že Nikeovou voňavku jsem si přála už nějaký ten pátek.

Za několik dní bude u nás premiéra, takže mám ještě spoustu času si mého nového miláčka pořádně vychutnat. Samozřejmě mluvím o té knížce. Původně jsem šla do knihkupectví pro úplně jinou knížku, ale po spatření téhle knihy, bylo moje rozhodnutí jasné.

Máte taky něco nového? Znáte Maze Runner? Jakou máte oblíbenou voňavku? Jak se vám zatím daří ve škole?
Omlouvám se, že článek není nic moc a navíc ho přidávám dost pozdě, ale trochu teď nestíhám, snad se zlepším.
Tess

2 komentáře:

  1. Maze Runner poznám. A je to mega peckové. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ah, to DREAM tričko chci taky :), batůžek je taky pěknej!

    Jimmy stille

    OdpovědětVymazat