5. 9. 2014

Perfect weekend, are you there?

Trochu (trochu víc) se děsím toho, jak mě první týden zmohl. Dojíždění do školy, všechno nový a snažení se, abych na nové škole nezabloudila. Ale všechno má i svoji lepší stránku. Čtení Johna Greena na cestě domů, nový pokojíček, který na mě trpělivě čeká doma a dneska výjimečně i výhra z giveaway. Vyhrála jsem ji na tomhle blogu, tak se tam šupejte mrknout! Udělalo mi to hroznou radost, ale teď už dost vykecávání. Jde mi o to vám sepsat, jak si asi představuju (a nejspíš většina z nás) perfektní víkend. Bohužel, ten můj někdy není ani zdaleka blízko, ale najdou se i lepší. Tak se nechte inspirovat a připravte se na víkend (nejlíp s čajem v ruce a měkkou dekou, jen kdyby vás to zajímalo).

 http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
 Nejprve se zaměříme na to nejhorší, z čehož, ale uděláme nejlepší. Ráno. Jak bych si asi tak představovala dokonalé ráno? Vážně vám to ještě nedošlo? Jedno slovo: kafe. I když mě by to stačilo (jak málo stačí ke štěstí), pár věcí ještě doplním: chlupatý ponožky jsou základ, přidejte trošku časopisu Vogue, jeden neupraveý drdol a špetku dobré hudby. Myslím, že tady máme hotovo.


Teď pokračujme ke zbytku dne. Hm, co máme za možnosti? Pokud se vám nechce nic dělat, doporučila bych za 1, nestlát si postel 2, vlést si do ní 3, přidat do ní knížku, notebook, plyšáka, jednoho jednorožce (ale pozor, musí být fluffy) a jednu obrovskou čokoládu. Problém většinou nastává, když musíte na záchod, tudíž musíte vstát a všechno vám z té postele spadne (až na jednorožce, tomu narostou křídla). A teď pokud máte trošku víc energie (existuje někdo takový?): nakupování. Ne jen tak nějaké nakupování. Musí ho být hodně, musíte si ho užít a nesmíte zapomenout na povinnou zastávku v kavárně. Taky můžete rozvíjet něco, co máte rádi. Jít ven fotit, jít si zatancovat nebo zaběhat. Samozřejmě můžete jít i někam ven, ale hlavně si udělejte čas na sebe.


Dostáváme se k večeru a ten je nám snad všem jasný. Pokud jste celý den v posteli, pokračujte v tom. Pokud ne, naložte se do vany, udělejte si čaj s medem a pusťte si seriál. Nebo film. A nebo taky obojí. Taky můžete (jako já) jít na balkón, koukat na nebe a povídat si. To taky není špatný, řeknu vám. A až budete unavení, běžte spát a těšte se na další podobný den. A v neděli radši na nic nemyslete, protože kdo může o pondělí přemýšlet pozitivně, že.


Tak snad se vám možná trošku jiný (a divný) článek líbil a omluvte mě, pokud jsem tady mlela blbosti, ale přece jen taky takový perfektní víkend potřebuju. A jetšě nezapomeňte všechny činnosti prokládat pořádnou dávkou kávy. Haha, já teda rozhodně nezapomenu (nojo, závislačka, ukažte si na mě).
Kejt

2 komentáře:

  1. Klídeček, dobré kafíčko nikdy neodmítnu :-D .. Je pravda, že takový den se hodí, ale já jsem spíš ta, co si odpočine při uklízení a když je všechno dokonale uspořádané, lehnu si do měkkých čistých povlaků, vyprané peřiny, polštáře, koukne na Přátele a usne... ach jo, přesně tento den jsem dnes měla a stráášně se těšim, až za pár minut zalehnu :-D

    Hezký večer a hlavně perfektní víkend!, http://skills-of-art.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. Tomuhle říkám skvělý víkend:)! Teď mám kvůli tobě chuť na čokoládu:D

    OdpovědětVymazat