19. 9. 2014

The sun, the moon, the truth

Jestli jste četli předchozí články, tak už asi chápete, že všechny tři, co tenhle blog píšeme, máme hrozně rády podzim. Samozřejmě ne školu, bláto a déšť trvající pět dní v kuse. Ale teplé oblečení, čaje/kakaa a mírné podzimní deštíky. Někdo už se možná těší na Vánoce a někdo chce zase zpátky léto a prázdniny. Čas nejde popohnat ani vrátit, a tak nezbývá než si užít podzim se vším co máte. Já se s vámi podělím o věci, které by mi pomohly užít si podzimní období se vším všudy. Ovšem kdybych je měla, prostě takový AUTUMN WISHLIST.

Glam (glam07J) | Twitter 
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
 

Sposta lidí si pod podzimem představí spoustu teplých a huňatých svetříků. Mě ale většina svetrů kouše a škrábe a tak místo po svetrech se v obchodech koukám po mikinách. Samozřejmě měkkých a fluffy. (Kdyby to byla mikina s nápisem STILINSKI 24 skáču až do Teen Wolfovýho nebe.)

Book & Movie.
Když už jsme u Dylana O' Briena... Knížku mám přečtenou a nemůžu se dočkat dalšího dílu, takže nezbývá nic jiného než zajít do kina a shlédnout film. (Včera byla premiéra...WHOA). Ne vůbec teď nevypadám jako děsivě se usmívající vážka na práškách.

perks 
Po filmu samozřejmě přichází i zmínka o nějaké knížce. Tuhle mám už sice přečtenou, ale jenom na počítači a vzhledem k tomu, že jsem ji (můžete mi blahopřát jestli chcete...vlastně i když nechcete) přečetla anglicky. Už jsem dokonce i byla v knihkupectví, ale pak uvidím Maze Runner a... Myslím, že jste si to domysleli.

Untitled
Já vím, že známky nejsou všechno, ale kdybych pochopila tu chemii, tak mi to taky nevadí.

Untitled 
Nevím jestli znáte Eda Sheerana a taky nevím jestli víte, že bude v Praze. A pro ty kteří ho znáte a máte jeho písničky stejně rádi jako já (což je hodně) asi chápete, že bych na jeho koncert šla děsně ráda. 

Co by obsahoval váš wishlist na podzim? Chystáte se na něco do kina nebo na nějaký koncert? Co zrovna čtete?
 Tess

2 komentáře:

  1. Na mém wishlistu je momentálně začít psát bakalářku :D

    Welcome!♥Reviews everywhere

    OdpovědětVymazat
  2. Wishlist je pěkný. :) Já bych chtěla asi míň pracovat, víc si užívat chvíle s přítelem a hlavně v klidu překonat první rok na vysoké. :) MIRACULOUS STYLE

    OdpovědětVymazat