9. 10. 2014

Autumn, the year's latest, loveliest smile

Už máme začátek října, škola je pořád škola a venku začíná být čím dál chladněji. Pro někoho možná dost děs, ale já si podzim celkem užívám. (Podzim ne školu). V dnešním článku vás obeznámím s tím, proč se mi daří přežívat. Samozřejmě hlavně kvůli kávě a božským anglickým čajíkům, ale o těch píšeme skoro v každým článku, takže pokud si chcete přečíst o kafi, stačí trochu zapátrat v minulých článcích.

Chasing Seasons 
Podzim
Všechno mi dost usnadňuje, že mám podzim ze všech ročních období úplně nejradši. Ať už jde o barvy, oblečení nebo o počasí, podzim u mě prostě vede. Ono i když jdete do školy a ještě napůl spíte, tak se ten podzimní vzduch ničemu nevyrovná... :)
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
 Untitled
Books
Abyste si nemysleli, tak já čtu samozřejmě pořád ne jenom na podzim, ale tak nějak se mi to sem stejně chce napsat. Sice jsem teď četla jednu knížku asi dva týdny, ale hlavní je, že čtu aspoň trochu, ne? Zrovna jsem začetla do třetího dílu Percyho Jacksona, takže se mi opravdu těžce učí když musím myslet na to, jak zachránit Artemidu... (jo já vím, že to nedává moc smysl)

Maleficent
Movies
Když už mluvíme o knížkách, tak bych to nebyla já, kdybych sem nepřidala něco málo o filmech. Sice nemám moc čas na sledování filmů, ale jednou jsem si čas udělala a shlédla Disneyho Maleficent a můžu to jenom doporučit. Kromě úžasných efektů je film i vtipný a samozřejmě nebude chybět nějaká ta akce.


Music
Hudba je samozřejmost. Já teď hodně poslouchám Eda Sheerena, i když toho poslouchám stejně pořád :) Poslední dobou jsem si ale oblíbila třeba i The Script nebo OneRepublic a Bastille.

Blogger
Blog
Doufám, že to nebude teď znít nějak nafoukaně nebo tak,  ale není nic lepšího když příjdete unavení domů, mrknete na blog a vidíte, kolik lidí nás za tu chvíli začalo sledovat a všechny ty krásné komentáře u Giveaway. Prostě to hrozně zvedne náladu a my vám všem moc děkujeme ♥
Tess

6 komentářů:

 1. Knihy, Ed Sheeran a káva sú najlepšia jesenná kombinácia :D

  OdpovědětVymazat
 2. Na Zlobu se chystám podívat o víkendu s přítelem, tak jsem zvědavá jaký to bude:) Jinak knihy a blog - to máme společné :))

  OdpovědětVymazat
 3. Maleficent jsem viděla nedávno a byla jsem nadšená! Plus Ed - toho miluju...už mám koupené lístky na jeho koncert...

  Just Be Yourself

  OdpovědětVymazat
 4. podzim ma svoje kouzla a ty já zbožňuji .ranni vánek,mlha,bláto,věčné ticho,jen lehké pípnutí od ptáků v křoví.Kniha,vzorovaná deka,english tea s mlékem.můžeme se radovat i ve špatných časech,tedy ve pochmurném podzimu.a to ani nemluvím i dýních a Halloweenu,který v našem městě slaví snad jen naše rodina:-D.
  xx

  OdpovědětVymazat
 5. Och, Percy, bože, nedivím se, že se ti špatně učí! :D Podzim je fajn :) i když mě občas vytáčí to počasí :D

  OdpovědětVymazat