16. 10. 2014

Diy wishlist

Ano další wishlist. Vím, že jsem ho dělala už minule, ale dneska půjde o něco jiného. Původně jsem chtěla dělat opravdové diy, ale je podzim a to znamená, že je v 6 tma, takže jsem to nemohla nafotit. Jak už jsem psala, je podzim (ne, vážně?) a k němu rozhodně patří podzimní dekorace- další věc, kterou na podzimu miluju. Takže dneska vám ukážu pár věcí, které bych si chtěla vyrobit a v příštím článku se dozvíte jak se mi to povedlo a jak si je můžete vyrobit taky.

It's Autumn... | via Tumblr


Five Fall Decorating Ideas | Elite Daily
Kdo by neměl rád dýně, že? V jednom zahradnictví kousek od Brna byly minulý víkend slavnosti dýní, ale nikdo tam se mnou nechtěl jet, protože tam bylo hrozně moc lidí, ale ukecala jsem mamku a jely jsem tam v pondělí. Určitě vám někdy ukážu fotky, protože tolik dýní na jednom místě jsem v životě neviděla. Samozřejmě jsem si musela pár dýní přivézt plánuju si je nějak obarvit nebo tak.

you're my sweetheart | via Tumblr
Tenhle nápad se mi taky hrozně líbí. Asi si to zkusím vyrobit nad rám postele.

New room decoration ❤️
Taky milujete světýlka? Já bych je mohla mít klidně po celým pokoji a vůbec by mi to nevadilo. Doma máme děsně moc zavařovaček a různých skleniček, takže něco takového si určitě vyrobím.

I love fall
Tenhle nápad určitě vyzkouším. Hrozně se mi to líbí. Akorát musím někde koupit umělý listy. Nevíte náhodou kde by se daly sehnat?

rooom | via Tumblr
Potřebuje tohle komentář? Já vám to povím. NE! Co je lepšího než kombinace obřího okna, polštářku a světýlek? No to okno si asi nevyrobím, ale chtěla bych zkusit vyrobit polštář (nechci vidět jak to dopadne).

perf
Taky bych si chtěla vyrobit tyhle kulatý světýlka. Už i vím jak si je levně vyrobit. Stačí jenom světýlka a pingpongový míčky.

:)
Mám hrozně ráda tyhle lapače snů. Doma mám jeden koupený, ale chtěla bych si ho vyrobit sama. Asi to dá trochu práce, ale určo to bude stát za to.
Tak to by bylo asi všechno. Příště se můžete těšit na takovou malou podzimní proměnu mého pokojíčku. Doufám, že se vám tenhle článek líbil. Není to nic extra, ale jsem děsně unavená. Tak se mějte a užívejte s školy (haha)
Bett

9 komentářů:

 1. Krásné fotky ! :)) těším se na originály :-)))

  OdpovědětVymazat
 2. Najradšej by som to z tých obrázkov všetko vystrihla, vytlačila v 3D tlačiarni a pokvačkala to na každé voľné miesto v mojej izbe :3 :D

  OdpovědětVymazat
 3. Všetky tieto veci vyzerajú úžasne, ale ja nejak nemusím tie "sezónne" dekorácie, pretože by sa mi to nechcelo meniť každé obdobie

  OdpovědětVymazat
 4. Krásne obrázky, hlavne tie so svetielkami :)
  Sponkabob

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělý wishlist! Přeji ti, ať se ti to vydaří!

  http://beaufash-klarka.blogspot.com/ - budu ráda, když se koukneš.

  OdpovědětVymazat