25. 10. 2014

Falling for Fall Tag

Další článek o podzimu. O teplých dekách, velkých šálách a horké kávě (a o dýních nah!). Chápu, že někteří z vás už mají podzimu dost. Ale někdo jako já, kdo by mohl o podzimu slyšet každou vteřinu každého dne, se do tohohle článku určitě začte. Myslím, že jste slyšeli o slavném Sweater weather tag. Já jsem si všimla, že tenhle rok zase po internetu koluje Falling for fall tag. A to je právě to, co budu dneska psát. Tak si naplno užívejte podzimu (a prázdnin jéj, kdo se musí celý prázdniny učit jako já, jéj!) popadněte já vím už zase hrnek kafe (velikost XXL, prosím) a jste připravení. Jo a chlupatá deka by se taky hodila.

http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

1. Na co se nejvíc těšíš tenhle podzim?
No, podzim už začal (nekecej!), ale rozhodně jsem se nejvíc těšila na podzimní boty, to počasí, podzimní barvy, nadkolenky, teplý svetry a panebože, co je to za otázku, víte jak dlouho bych vypisovala, co všechno na podzimu miluju?

2. Jaký byl doteď tvůj nejoblíbenější kostým?
Haha, no opravdu nejsem tak šílená, abych u nás chodila po barácích a žebrala o cukroví v kostýmu berušky. Buď by na mě někdo zavolal policii nebo by mě tak akorát vyhodili, že žebrám. Ale kdybych byla v jiném světě a bydlela bych v Americe, pak bych asi hrozně chtěla jít za Totora nebo za někoho fakt děsivýho (takže žádný kostým).


3. Tmavá nebo světlá rtěnka?
Co asi, jaký by to byl podzim bez tmavých barev? Jaká bych byla já, bez tmavých barev? Odpoveď je jasná. Tahle barva je dokonalá.

4. Říkáš podzimu Autumn nebo Fall?
Tenhle tag jsem překládala z angličtiny, takže tahle otázka se na mě asi moc nevztahuje. Ale vždycky jsem mu říkala Autumn (taky nás to tak učili), až když se poslení dobou všude začalo vynořovat slovo Fall, změnila jsem to. A asi se mi i víc líbí Fall.

5. Jaké je počasí tam, kde bydlíš?
Různé. Zrovna teď to venku vypadá jako jedna velká obří mlha. Ale taky je občas i počasí, jaké vidíte na fotce. To je nejlepčejší. Je zima, ale svítí sluníčko. A všude je listí, co křupe pod nohama. A ten pocit, když jste zmrzlí a můžete se zahřát o šálek čaje. Ehm, cože, že tahle otázka byla o počasí?6. Nejoblíbenější podzimní trend?
 Rozhodně: kožený bundy, nadkolenky, velký šály, takový ty ozdobný ponožky, co koukají z bot, messy buns (to asi není moc trend, ale pšt), velký velký měkký svetry a poslední věc bude asi flanelová košile.


7. Oblíbená podzimní aktivita?
Čtení, sledování seriálů, dlabání dýní, pečení všeho co má (i nemá) co dělat s podzimem, focení (ty barvy!), podzimní zdobení pokoje, procházky, lakování nehtů na tmavě červenou (a pak si to celý otřít o slcuhátka, že), psaní podzimních článků, dýchání podzimního vzduchu a už jsem se zase trochu rozjela, že. Jo a nesmím zapomenout na poslouchání písniček od Eda!
8. Nejvíc nošené boty?
Já vím, žena té fotce nejde moc vidět jak jsou naprosto božský. Ale já vám je popíšu, nebojte. Jsou černý, na boku mají zip a dva pásky a jsou prostě dokonalý. Stačí?

9. Pumpkin spice latte nebo salted caramel mocha?
Tak to je velice vtipná otázka. Nikdy jsem neměla ani jedno, protože v Brně prostě nemůžou udělat Starbucks, takže fakt nevím co mám radši. Ale asi by to bylo to Pumpkin latte, protože dýně.10. Co budeš dělat na Halloween?
Původně jsem měly mít strašidelnou přespávačku, ale ta se posouvá, takže se budu pravděpodobně dívat s rodinkou na strašidelný filmy (a když nebudou chtít, tak je donutím), jíst něco dobrýho, pít kafe a snažit se nepočůrat strachy.


 O tohle jsem se vážně musela podělit. Kousek od nás je rozestavěný dům, dost strašidelný, dost zarostlý a tohle si tam někdo (nechtěla bych ho potkat) vystavil do okna. Ehm, creepy.

11. Když jsi zachumlaná doma, díváš se na film nebo si čteš?
Nejradši bych tuhle otázku škrtla. Obojí, přece! Až na to, že většinou se musím večer učit. Fuj. A film už jsem neviděla docela dlouho. Ale přestanu si tady stěžovat a odpovím vám na poslední otázku!
12. Za co jsi vděčná?
Za všechno. Za svůj nový pokoj, za všechny kamarády, za to, že existuje tanec, podzim, měsíc, západ slunce, prostě za všechno, co mi udělá aspoň malou radost. Za vás! A za kávu (pardon, ale ten kofein ve mně mě prostě donutil to napsat).

Jinak jsem udělala Fall playlist na Spotify, tak se mrkněte: tady! Není moc dlouhý, ale pořád tam budu něco přidávat. Snad se vám článek líbil a klidně mi napište cokoli, co vy milujete na podzimu. Nebo za co jste vděční. A jestli jste taky slyšeli Thinking out loud od Eda asi millionkrát. A jestli vám nelezu na nervy, už bych měla jít, čau.
Kejt

2 komentáře:

 1. Krásné fotky :-)
  Barva té rtěnky se úplně hodí na tyto podzimní dny ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Taky jsem na podzim zatížená na tmavé rtěnky:) Červená, tmavě růžová...
  Halloween mám ráda, ale ještě nevím, zda někam půjdu v kostýmu, protože jsem ještě stále nic nevymyslela a vlastně si ještě ani nezjistila, zda nějaká Halloween party v mém okolí bude:)
  °°Instantní krása°°

  OdpovědětVymazat