27. 10. 2014

Ikea New in

Tyhle prázdniny jsem vážně potřebovala. Už mě ta škola začala unavovat. Je toho na mě poslední dobou nějak moc. Chtěla bych prostě někam utéct a dlouho se nevracet (ale to by vám pak chyběly moje promyšlený a inspirativní články, že? haha) Ale mohlo by to být taky horší. Třeba bych mohla chytit ebolu (děsně se bojím) nebo by mohla začít válka (ta brzo začne) nebo by mohly dojít světový zásoby kafe (to by bylo nejhorší). A teď už k dnešnímu článku. Bude to New in. Jsou to věci hlavně z Ikei, ale i něco z obleční a tak.

Takových nádobiček není nikdy dost. Nemám je už sice kam dávat, ale stejně si je vždycky koupím. Prostě závislost.
 http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#moreMám tyhle květináčky hrozně ráda. Taky jich mám asi milion a nemám je kam dávat, ale znáte to. Prostě jsem si je musela koupit. Hlavně se mi líbí ten červenej, protože je vánoční a to všechno vysvětluje.

Ubrousky na svačinu do školy. Hrozně se mi líbí tahle kombinace bílé a modrá. Mám doma dokonce i stejnej hrneček, takže budu sladěná.

Asi dvě hodiny jsem si vybírala povlečení. Chtěla jsem si nějaký koupit a nemohla jsem se rozhodnout. Nakonec jsem si koupila tohle. A víte proč? Protože vypadá víc vánočně. Jo jsem normální. Haha.

Nemohla jsem zapomenout ani na brusinky. Ty z Ikea jsou nejlepčí! Dávám si je k snídani do jogurtu nebo do ovesné kaše. Mňam.

Vánoce. Tááák děsně se těším na Vánoce!

Něco na vyzdobení pokojíčku. Slibuju, že příště konečně přidám ty podzimní dekorace. Nějak jsem to nestihla nafotit :)

Od nyx jsem si chtěla něco koupi už hrozně dlouho a v sobotu jsem si v Praze, takže jsem si koupila tuhle tvářenu. Je vážně super a úplně se hodí na podzim nebo zimu.

Hrozně mě štve, že v Brně není HandM home. Když jsem byla v sobotu v Praze zašla jsem do jednoho háemka, kde mají i oddělení home a pár věcí jsem si koupila. Třeba tenhle pytlíček. Možná si ho nechám na tělák nebo ho budu mít na cestování na špinavý prádlo (TMI)

Taky jsem si koupila pár povlaků na polštáře. Tenhle mi hrozně připomíná Velkýho Gatsbyho.

Bože! Jak může být něco tak hrozně ňuňatý? Chápete to? 

Protože byla děsná zima, musela jsem si koupit rukavice. Ještě k tomu byly takový fialový s mašlí, ale ty jsem asi dneska ztratila :D

Taky jsem si v HandM koupila tuhle obyč černou sukni. Je moc hezká a celkem mi sluší. Ještě jsem si koupila normální černé tričko s dlouhým rukávem a takovou hrozně hezkou šedou sukni (jo, vlastně si kupuju jenom sukně) ale je trošku víc nefotogenická takže smůla.


A další polštářek. Úplně z něho křičí podzim.

 Tak to by bylo asi všechno. Doufám, že se vám článek líbil. Už u toho psaní usínám, protože bude asi (Možná. Vůbec nevím, kolik je. Když se posouvá čas jsem tak trochu mimo. Nikdy jsem to moc nepochopila, nojo chytrá dívka) 12, takže dobrou noc.

Bett

11 komentářů:

 1. Pěkné věcičky, takové vyloženě podzimní a vánoční :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat
 2. Hezké věcičky! :-)
  I já se moc těším na Vánoce, už začínám kupovat i dárky, no jo ale co se dá nadělat, když mě to příjde že jsou za chvilku! :-)

  http://lifebysimm.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. ten polštářek, ááá, nádherný! ♥

  OdpovědětVymazat
 4. Ten huňáč je naprosto nejlepší!
  Haha, kdyby došla světová zásoba kafe, tak bych asi zhynula bídnou smrtí! :D Bez kafe nežiju!
  °°Instantní krása

  OdpovědětVymazat
 5. Ty dózičky z Ikea mám hrozně ráda :D Nevím, na co je mám, ale potřebuju je :D Ty povlaky na polštáře jsou úžasný ! :) Cekově vydařený nákupy :)

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné nákupy :-) To povlečení jsem zrovna koupila mamce k narozeninám, úplně stejné :-))) Ty polštářky jsou super, všechny!! :-)

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
 7. Ikeu mám rada ! ten jej jednoduchý dizajn je proste najlepší.
  Veľmi pekná sukňa :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ikea nezklamala, krásné dekorace .-)

  OdpovědětVymazat
 9. Moc hezké věcičky. :) Jo, taky bych se podívala na nákupy, ale chtělo by to více času a tak minimálně dvou týdenní prázdniny!

  http://my-little-boring-me.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 10. Nakúpila si si skvelé veci a taktiež si mi pripomenula že, by som taktiež konečne mala zájsť do Ikei po pár doplnkov. :-)

  OdpovědětVymazat