17. 11. 2014

Movies are forever

 Jeden den volna navíc asi každý tráví jinak: nakupováním, procházkami, čtením, blogováním nebo prostě lenošením.Já většinou spím minimálně do devíti a pak střídám učení s Tumblr a Weheartit (asi je vám jasný, že to učení jsem tam dopsala, aby to nevypadalo, jako že se moc flákám...). No, a pak přijde večer a s ním alespoň jeden film. A protože tu docela dlouho nebyl žádný článek o filmech, tak vám sem napíšu jakési mini recenze na filmy, které jsem viděla za podzim.


Sweet
http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

The Maze Runner
Film, se mi podařilo shlédnout hned v září v kině i s Kejt a Betty. Ještě předtím jsem zvládla přečíst i knížku a i když jako obvykle se mi líbila víc, film stál za to. Popis filmu najdete tady. Na film se určitě podívám znova, a to hlavně proto, že jsem skoro celou dobu srovnávala filmovou verzi s knižní, což se nikdy nevyplácí... Ale co se týče hereckého obsazení, tak to nemá chybu :)

X-Men
V jednom z ředitelský voln, jsemto už prostě nevydržela a koukla se na film X-Men: První třída a jakmile film skončil, tak jsem na nic nečekala a zkoukla i nejnovější díl X-Men: Budoucí minulost. Sice jsem ze začátku váhala, protože mě první díl X-Mena úplně nenadchl, ale tyhle dva filmy můj názor na celou ságu rychle změnil. Hrozně doporučuju, zvlášť pro ty, kteří mají podobné filmy rádi a nebo se prostě jen rádi podívají na modrou Jennifer Lawrence.

Movie (remake)
Carrie
Co by to bylo za Halloween bez alespoň jedoho hororu? Nejnovější filmové zpracování Carrie, jsme sice shlédly den po Halloweenu, ale to ničemu neuškodilo. Pokud se u filmů rádi bojíte, tak tenhle film pro vás moc nebude. Na konci filmu je sice hodně krve, ale film jako takový není až tak moc strašidelný, že byste kvůli němu neusli. A i když mám Chloe Moretz ráda, musím říct, že je na Carrie až moc hezká a moc to do toho filmu nesedí.

Guardians of the Galaxy
Strážci Galaxie
V doprovodu fanfár a jásajíciho davu vám konečně s hrdostí oznamuji, že jsem včera viděla film Guardians of the Galaxy a moje nadšení nezná meze. Marvel jako obvykle prostě nezklamal. To, že se ve filmu objevil Teserakt, který hrál v Avengerech velkou roli mě nadchlo tak, že jsem málem začala skákat po pohovce. (Diskuzi o mém duševním zdraví nechávám na jiný článek...). Postavy jsou úžasně vymyšlené (hlavně Rocket a Groot), i když jsem měla menší problém orientovat se v záporácích. Znovu potlesk a jásání.

Článek je jakýsi delší než obvykle, ale snad nevadí...
Jak trávíte svůj den volna? Taky se nemůžete dočkat nejnovějších Hunger Games?
Jinak ještě jsem ani jednou nezmínila kafe, což je dost divný, takže vám slavnostě oznamuji, že jdu odnést prázdý hrnek od kafe do kuchyně (jen kdyby vás to zajímalo).
Tess

2 komentáře:

  1. Listky na hunger games mame s kamoskou kupene 2 tyzdne do predu :D u nas v kine to bude tento piatok yayy :D #fangirling

    OdpovědětVymazat
  2. Na Strážcích jsem byla v kině a novej Xmen je prostej suprovej (hlavně herci). Jenn jsem tam skoro vůbec nepoznala a pak jsem si jen říkala prostě "cože?! to je ona?", co víc dodat, modrá jí sluší. Každopádně 2 se mi líbila o trochu víc než 1.
    xx

    OdpovědětVymazat