17. 12. 2014

Last weeks random

Ne, že by byl tenhle měsíc špatný. To vůbec. Ale ve všem je vždycky něco špatného a něco lepšího. Jako v tomhle týdnu. Je ''vánoční'' týden, měla bych se radovat, fandit na školním zápase ve volejbale a nakupovat dárky, ale místo toho: se učím na fyziku a otravný zkoušení z dějepisu, nemůžu najít žádný dárky a příležitostně ještě zaspím. Ale jak jsem řekla, všechno má dvě strany a já si pro vás připravila tu hezčí. Ukážu vám, co se mi za poslední týdny stalo a podělím se s vámi o svoji radost (to jste šťastní, co!).
P.S. to nejlepší nakonec - polila jsem si počítač čajem
P.P.S. už mě chápete?

http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

Jak jsem řekla, staly se mi i dobré (a to hoodně dobré) věci. Tak například - měla jsem narozeniny. A teď vás pobavím. 1, byla jsem ten den nemocná 2, ten den jsem si polila počítač 3, se ségrou (dvojčetem) jsme si daly stejný dárek (a to je sakra vtipný). Ano, uhádli jste, je to Wreck this journal. Jsem z něj naprosto nadšená a on ze mě určitě taky, protože už je zničený (máma mě musela zarazit, když jsem s ním asi po desáté chtěla hodit o zem). A jinak jsem dostala nádherný dárek - zrcadlovku. Možná jste si všimli, že fotky jsou kvalitnější. Teď znáte (ten krááásný) důvod.


No, být nemocná má i svoje výhody. Hry o trůny. Super knížka, akorát ta váha hraje proti. Haha, taková slovní hříčka. Jakože hra o trůny hraje proti. Haha. Jo, chápu, nikdo se nesměje.Další úžasná (a chutná) věc. Babička s mámou nás překvapily dortem! A to nepočítám ten dokonalý pravý Sachr dovezený z Vídně od tatínka. Jojo, já to říkala, všechno má i lepší stránku.


A nebo to má lepších stránek hned několik. Nemůžu se dočkat až se o Vánocích vrhnu na všechno cukroví (a dárky). Taky odpočítáváte dny do Vánoc s každou další čokoládkou z kalendáře?


Terčin dárek. Dokonalý hrnek a podle mě i fotka (oh so tumblr). A jo, hra 2048 je hrozně návyková!


Už máme postavený stromeček (ale bez baněk) a já prostě musela zkusit tenhle typ fotek.

Další dokonalý typ fotky. Tohle jsem chtěla zkusit hrozně dlouho a konečně! Myslím, že to docela ujde a kdo by to nepoznal - je to znak z Mortal Instruments (a za ním moje sestra).

Dárek od babičky. Vážně to pomáhá, tip od kadeřnice!

A takhle to vypadá, když jsem nemocná. A nebojte, to učení na boku je jen dekorace.A ještě jsem byla v Bratislavě. Jak na trzích tak na krásných výstavách o fotografii.

Tak jsme u konce. Omlouváme se za menší neaktivitu, ale prosím hoďme to na nemoc, školu a pokažený počítač (který jsem pokazila já a tak vina vede ke mně, ale pšt). Užívejte si blížící se Vánoce naplno a snažte se (tak jako já) ve všem vidět i lepší stránku.
Kejt

5 komentářů:

 1. Skvělý článek, baví mě tvůj smysl pro humor :) O té knížce čtu poprvé, hned jsem si ji musela vygooglovat, zaujala mě.

  OdpovědětVymazat
 2. Super fotky!
  btw. taky jsem si ničila počítač:D
  difdirections.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Super článek ! :) Počítač jsem si čajem polila třikrát, ale pokaždé to rozchodil, i když, něky nějly nějaká písmenka ! :D Destrukční deník je dokonalej, má jo i kámoška a já ho potřebuji nutně taky ! :D Musela to být vážně sranda, nadělit si stejné dárky :D Fotky jsou krásný :)

  OdpovědětVymazat
 4. Nj, ta zrdcadlovka je znát, krásný fotky, hlavně ta s tou prskavkou (a světýlka :D)!

  OdpovědětVymazat