25. 12. 2014

Winter break sleepover

Ano, ano, vím, že byste nejspíš čekali spíš článek o dárcích (ten tu taky bude nebojte) a o tom, jak jsme se včera všechny přejedly a co jsme dneska dělaly (válely se, jen pro info). Ale my jsme trochu pozadu, a tak bude dnešní článek o dnech ještě před Vánoci. Udělaly jsme si spolu totiž všechny tři přespávačku. Ale než začnete ohrnovat nos, ne jen tak nějakou, vánoční! Nechyběli na ni sobíci, dárky a jídlo (ehm...hodně jídla). Napadlo nás, že se o ní s vámi podělíme a třeba vás inspirujeme, protože kdy jindy je čas na vánoční přespávačku, než o vánočních prázdninách (teď jsem vám odhalila velký tajemství, co)? Vánoce jsou totiž správná doba, kdy strávit čas se svými přáteli (ne, že byste je měli hned po Vánocích odhodit, už zase plácám).

http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

A jak jinak začít den po přespávačce, než s (warm, dark and fantastic) kafem? Jinak den před tím jsme jenom koukaly na televizi (lépe řečeno na  kapitána Jacka Sparrowa) a předaly si dárečky. A taky jsme u snídaně shlídly vlog od holek z Cup of Style.


Ale ještě před tím jsme se překonaly a udělaly si takovouhle snídani. Vafle + nutella + šlehačka, co lepšího bychom si měly přát?


Přiznám se, že tahle fotka mě dohání k šílenství a už nikdy nebudu fotit něco tak úžasnýho zblízka jinak se asi uslintám (too much information).


A tady je. Naše veledílo. Ano, jsem si vědoma toho, že je to jen jídlo. Klid.


A u těch našich keců nám dělal společnost, kdo jiný, než stromeček.


Jeden z dárečků, který nám dala (a udělala) Bett. Pečený čaj! Musím jí ukrást recept! Nebo bych jí taky mohla pěkně poprosit, že.

A naše kulinářské duše si neodpustily trochu pečení. Nebo spíš plácání. S Bett jsme vyrobily tyhle (boží, já vím) sobíky. Až na to, že se dost brutálně přilepili k talíři a zbyla z nich tak trochu jenom drť a pár preclíků (jsem morbidní, já vím).


Jeden z dárečků od Bett bylo vykrajovátko baby soba (ano, uhádli jste, málem jsem zešílela), a tak jsem hned druhý den upekla slaný sobíky se sýrem a tak.

Další ňamka byla tahle čokoláda s nejroztomilejším obalem. A teď mi došlo, že jsme ji ještě nenačly. Ehm, že bych se s vámi rozloučila?

Haha, fakt nekecám, já se na tu čokoládu jdu vrhnout. Ale ještě předtím - všem nejnádhernější Vánoce a samou rados a štěstí (a hodně nutelly, čokolády a pizzy). A těšte se na článek o dárcích!
Kejt

7 komentářů:

 1. Těším se :-)) pěkné fotky :3

  Měj se hezky,
  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
 2. Úžasné fotky! a ty wafle:O
  difdirections.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Ten hrníček je dokonalý! Super fotky a pěkný blog :)

  http://carolinegrey.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. mam tie wafle :) dala by som si :)

  Pozyvam na vianocnu giveaway tu: http://www.biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/12/stastne-vesele-vianoce.html

  OdpovědětVymazat
 5. Vafle by som niekedy chcela ochutnať, ešte som nemala tú možnosť;D

  OdpovědětVymazat
 6. Super fotky, vafle vypadají božsky! ♥ :)

  www.sonastorova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat