1. 12. 2014

Winter essentials

Ne, že by zima byla jenom o sobech, dárcích, horkých čokoládách a smíchu (a o hromadách jídla). Zima taky zahrnuje překvapivě zimu, mrazy, zadýchané tramvaje (hah, málem jsem napsala šaliny) a přecpané ulice. Ale proč taky něco nevidět z té lepší stránky? Tenhle článek bude právě o ní. Budu psát o tom, o čem si myslím, že je pro zimu naprostá nutnost a bez čeho byste tohle nehostinné období nepřežili! A ano, opět bude v hlavní roli čaj a měkké ponožky. Jak jinak. Mám pocit, že náš blog už není o ničem jiném, než o jídle a roztomilých věcech.
P.S. to potvrzuje i fakt, že mi za život už asi triliarda lidí řekla, že jsem roztomilá
P.PS. uhádli jste, naprosto to miluju

 http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more

 Vánoční výdoba. Ne, že by nebyla všude ve městě a v obchodech, musí být ještě u vás doma. To je přece jasné. A co je lepšího, než zkombinovat výzdobu s něčím jedlým? Tohle je pro mě perfektní volba (jo, přiznávám se, hrozně se těším až skončí Vánoce a já si to budu moct s klidným svědomím sníst).

A k vánoční výzdobě patří i vánoční plyšáčci (kdo spočítá kolikrát se v tomhle článku objeví slovo vánoční?). Tohle je úplně úžasný medvídek a jestli někdo náhodou nepochopil, co ho činí tak úžasným, jsou to ty záplatovaný packy. Tak.
               

 Chai chai mi nikdy nepřišel k chuti až teď. Ani nevím, proč jsem se rozhodla si ho koupit. Možná díky tomu dokonalému obalu a nebo proto, že Angličané pijou čaj s mlíkem (chai chai se tak správně pije) a no, Angličané jsou prostě super. Miluju svoji logiku.


Ne, že bych byla fanynka reklam typu hodíme do hrnce scuklou kostku čehosi a budeme mít hotový celý jídlo, ale tohle se jim vážně povedlo. Horké jablko (neboli Hot Apple) jsem si doteď dávala jenom v restauracích, ale teď už si ho můžu dát i doma (a potřebuju jeom tohle a jablečný džus).


Co? Ty sis, moje chlupaťoučká postýlko, myslela, že tě vynechám? Tak to ani náhodou. Jsi můj základ. Ale fakt, ráno se nemůžu probudit ani kdybych chtěla (a že sakra nechci).
P.S. omlouvám se, že jsem v tomhle odstavci tak nějak odbočila a mluvila na svou postel místo na vás


 Další (ne)potřebná věc. Mám jich tuny a zároveň jich mám málo. Myslím, že tohle je takové existenční pravidlo ponožek. (?)


Tohle mi minulý rok dala Bett k Vánocům. Tenhle sprej voní naprosto božsky a kdo nemá rád voňavé svíčky, tohle je pro něj jasná volba.A to nejdůležitější nakonec. Možná je to tím, že jsem (a kdo není) úchyl na čokoládu nebo tím, že ten šálek vypadá jako z Polárního Expresu, ale tahle horká čokoláda mi připadá fakt dokonalá.

Uf, tak už jsem vyčerpala všechny klasické vánoční věcičky a nemám o čem psát. Kecám, já bych psala dál, že by mě nikdo nezastavil, proto radši skončíme tady. Vím, že to byly takové klasické očividné tipy, ale šlo mi spíš o navození vánoční nálady. Snad se můžete těšit na další zimní články!
Kejt

2 komentáře:

  1. na horúcu čokoládu a na čaje som závislák, takže určite ten vitana skúsim :) a vianočné vône spravia krásnú atmosféru, takže si musím nejaké nakúpiť do zásoby :D
    COLORFUL THOUGHTS

    OdpovědětVymazat
  2. S příchodem mrazů a dlouhých zimních večerů jsem zase přešla na čaje a horké polévky! Mamka se mi za to směje, že si skoro každý den vařím jinou :D

    OdpovědětVymazat