8. 12. 2014

Winter wishlist

Čím víc se blíží Vánoce, tím větší chuť mám nakupovat. Ne, že bych jindy chtěla nakupovat míň. Ale na Vánoce kupujete dárky a tak je potřeba koupit i něco sobě. A jelikož taťka odjel na hory ( nevím na čem jako chce lyžovat, když nikde není ani vločka sněhu) vymyslely jsme s mamkou geniální plán. Půjdeme nakupovat, protože když je tati doma tak to moc nejde. Znáte to ne? Milion řečí o tom, že už se mi do té skříně nic nevleze a že zbytečně utrácím, nebo že jsem materiální a Vánoce nejsou o dárcích...chrr. No, takže dnešní článek bude o tom co bych si chtěla na zimu pořídit.
Untitled #39
 • Kostkovanou košili chci už strašně dlouho, ale zatím jsem nenašla žádnou, která by mi seděla a líbila se mi
 • Do těch bot jsem se zamílovala na první pohled. No je jsou božíí? Ale asi bych se na nich trošku zabila...
 • Klobou už chci hrozně dlouho, ale bojím se že ho nebudu nosit a zbytečně vyhodím 400. Ale tentokrát bych si ho vážně chtěla koupit. Taky se  vám tyhle klobouky tak líbí? 
 • Jak už asi víte, vůbec nenosím kalhoty. Maximálně si vezmu tak legíny, ale kalhoty nejsou nic pro mě. V zimně je ale občas hoodně velká zima, takže by se mi asi alespoň jedny kalhoty hodily.
 • Minulý víkend jsme byly na HG a bylo to dobrý. Ne výborný protože se tam skoro nic nestalo (a postavy se chovaly jako magoři), ale chápu, že se museli držet knížky. Ale každopádně bych hrozně chtěla tenhle odznáček (nevím jak se to jmenuje). Mám ten normální, ale chtěla bych i tenhle.
 • Konečně! mám nový mobil. Mám iphona čtverku, takže bych si chtěla koupit nějaký obaly.
 • A ty ostatní věci prostě chci. Naprosto je nepotřebuju ale hrozně bych je chtěla. Jako většinu věcí...
Untitled #40
 • Šaty nesmí chybět. Tyhle červený a béžový se mi zalíbili na první pohled, Myslím, že by se suprově hodily na Štědrý den. No a k tomu za santovská čepka. Nebo ty parohy. Ale ty bych chtěla koupit mým malým zvířecím láskám. Určitě by jim děsně slušely (jako mně)
 • Hrozně se mi líbí střih těch černých šatu. Myslím si, že by mi to mohlo dokonce i slušet. Do divadla nebo na nějakou párty by se skvěle hodily ( Akorát bych na nějakou párty musela jít, haha). A taky mi doma celkem chybí obyčejný černý psaníčko.
 • Mám hrozně ráda tyhle kroužkový šály. Je v nich teplo a vypadají dobře. A taky by se skvěle hodila k té boží čepici s bambulí. 
 • No a o té sukni se nemusím snad ani bavit. Je tak vánoční jak jenom sukně může být. A ty boty? Jo jsem trochu úchyl na vysoký černý boty. Ale dá se jim odolat? Ne!

To by bylo asi tak všechno, co bych si chtěla na zimu pořídit. I když si vždycky udělám seznam věcí, které bych chtěla, koupím si pak něco úplně jinýho. Ale doufám že si koupím alespoň ty boty a tu zlatou sukni. Co by jste si chtěli koupit vy? Taky máte před Vánocemi tak děsnou chuť nakupovat? Taky máte neustálou potřebu utrácet ? 
PS. Omlouvám se za krátkost článku, ale musím se učit, Vážně mě ta škola jednou zabije. A vám pak budou chybět moje články, že jo? Naštěstí to jistí ta nejlepší černá (hnědá) voda na světe (kafe).
Bett

6 komentářů:

 1. Vidím,že máme podobný styl:) až na ty boty, líbí se mi spíš verze bez podpatku, možná je to tím,že bych se na tom zabila:D
  http://difdirections.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Awww, jak já bych chtěla ten odznak z Hunger Games, jenže u nás je maj šíleně předražený (pro srovnání u nás stojí i přes 200 Kč a na ebay je mají klidně i za 20 Kč), takže si ho objednám z netu. Kruhový šály jsou na zimu nutností :)).

  fascinating

  OdpovědětVymazat
 3. Ta košile je dokonalá, přesně taková by se mi líbila.

  OdpovědětVymazat