4. 1. 2015

Reasons of my happiness

Nejraději bych zastavila čas vrátila ho o dva týdny zpátky a začala znova a tak pořád dokola. Ne že bych si volno neužila, ale právě naopak. Mohla bych takhle žít napořád (i když by mi to asi moc nesvědčilo). To slovo na Š ani nezmiňuju. Ale nebojte, tenhle článek nebude o stěžování si na konec prázdnin. Právě naopak vám sem napíšu pár věcí - filmů, jak se dá u mě čekat - díky kterým se zdá rok 2015 lepší.

http://head-up-baby.blogspot.cz/2014/05/never-stop-never-stop-fighting-never.html#more
Dobře, tak na tenhle film si budu muset počkat ještě dost dlouho, ale je mi jasný, že to bude stát za to. Jestli, ale přežiju konec HG serie, tím si už tak jistá nejsem.


 
Zatímco snad už všude byla možnost podívat se na Benedicta jako na matematika Alana Turinga, my si budeme muset ještě počkat skoro měsíc. Ale stejně jako u HG to doufám bude stát za to. Abyste věděli, tak já nejsem moc trpělivá a už vůbec ne, když jde o filmy. Chápete můj problém? Fňuk

 Hehehe haha. Klid. První díl mě jako film dost překvapil a druhého dílu se, ano jak jinak, nemůžu dočkat.

Maze runner - další film a knížka, kterým jsem naprosto propadla. Jak jinak, když ve filmu hraje Dylan O'brien (Teen Wolf)?

 
Víte jak jsem psala, že bych mohla mít prázdniny pořád dokola? Tak stejně to mám i když se dívám na Marvelovský filmy. A když ještě nejsou v kinech? Trailer, trailer pořád opakovat dokola. :D

Na co se těšíte do kina vy? Co vám zlepšuje vyhlídky do roku 2015?

9 komentářů:

 1. zatiaľ som to ešte nejako neštudovala, čo by sa mi páčilo v kinách ale na ďalšiu časť HG sa nesmierne teším, pretože som tú knihu čítala už asi pred rokom a pol a na filmy sa vždy teším ako budú nakoniec vyzerať :)
  COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 2. Na druhou část posledního dílu HG, na Insurgent a i na další díl Maze Runner se šíleně těším ♥ Hold si budu muset odkládat nějaké peníze stranou, abych mohla chodit na premiéri do kina a ukojit své touhy po shlédnutí těchto filmů:D:)

  DaydreamerNatty

  OdpovědětVymazat
 3. Na HG sa teším a zároveň som smutná, že bude koniec :D
  Som zvedavá ako vypáli instrugent :D scorch trials bude tiež určite super :3 rovnako sa teším aj na Love, Rosie :) a fakt dosť sa teším na Paper towns lebo je to super kniha :3 a budú tam super herci a na instagram pridávali fotky z natáčania :3

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Na Insurgent plánuju jít do kina, jsem celkem zvědavá jak to bude pokračovat, protože ten první film mě dost zaujal. Co se týká HG tak o tom není pochyb, četla jsem všechny tři knížky, takže mě asi moc nepřekvapí jak to skončí ale stejně jsem vždycky zvědavá na filmový zpracování. A ten film s Beneddictem taky nevypadá špatně.

  xx

  OdpovědětVymazat
 6. Ja už sa neviem dočkať na rok 2015, ktorý bude pre filmomaniakov ako stvorený!

  OdpovědětVymazat
 7. Sherlock a Doctor Who sú moje najobľúbenejšie seriály EVER <3
  http://fashionworldbyterez.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 8. Přijde mi, že v tom kině ted nic moc nedávají... :/ Ale vyjde GLEE a to je skvělý! :) http://fashionsauna.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 9. Hunger games prožíváš asi tak jako já:D
  difdirections.blogspot.com

  OdpovědětVymazat